Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

“The Sun”: Zbulohet djali sekret i Putin, po bëhet gati të marrë pushtetin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një teori e re është duke u shfaqur në median britanike për planet e presidentit rus Vladimir Putin, sipas së cilës, ai po përgatit djalin e tij “të fshehtë” për të qenë ‘perandori’ i ri rus.

Sipas të përditshmes britanike The Sun, djali i fshehtë i Putinit quhet Ivan dhe tani është nëntë vjeç. Pretendohet se Putini dëshiron të vazhdojë të sundojë Rusinë derisa djali i tij i pazbuluar deri më tani, Ivan, të mbushë 18 vjeç, kur ai mund t’i dorëzojë frenat e Kremlinit, por si car i ri i vendit. Kjo do të sillte ndryshimin e kushtetutës ruse, e cila mandaton që presidenti të jetë mbi 35 vjeç.

Por Putin mund ta ndryshoje kushtetuen brenda nates, thone ekspertet. Ky pretendim disi i çuditshëm, siç raportohet nga shtypi britanik, vjen nga avokati rus, ish-deputeti dhe eksperti politik i cili dikur përfaqësonte grupin ikonik anti-Putin. Duke folur me prezantuesin televiziv ukrainas, i cili mori në pyetje Boris Johnson në Kiev javën e kaluar, ai tha se Putin ka dy djem të vegjël me partneren e tij, gjimnasten Alina Kabaeva (40).

Më i madhi është Ivan nëntë vjeç që po përgatitet të jetë sundimtari i ri rus, ndërsa Vladimiri më i vogli tani është vetëm pesë vjeç. Ivan, dyshohet se ka lindur në një klinikë ekskluzive private në Zvicër, ndërsa Vladimir ka lindur në Moskë në vitin 2019. “Sun” thekson se mjekja e cila u kujdes për lindjet ka vdekur papritur një vit më parë, katër ditë para se të bëhej publik roli i saj në lindjen e pretenduar të djemve të Putin.

Por i gjithë plani i Putin do të varej nga aleatët e tij të shërbimeve sekrete që do të mbeten besnikë ndërsa ai plaket./O.S

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV