Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • “Listat e kandidatëve, në mars”, Basha gënjen sërish, nuk nxori asnjë emër

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  “Dhe brenda 31 marsit, 140 kandidatë për deputetë të Partisë Demokratike gati për procesin zgjedhor, në çdo moment”, zotohej Basha.

  Shumë ndoshta prisnin që të paktën këtë herë Lulzim Basha të mbante fjalën e dhënë. Por ashtu si në mungesa, sërish Basha nuk zhgënjen në premtimet e pambajtura.

  Në  9 shtator, kur mblodhi skuadrën e më besnikëve të tij, Këshillin Kombëtar dhe përmbylli procesin e rikthimit të 4-të në krye të PD-së, kur premtoi se tani Edi Rama duhet të gjente vrimë ku të futej se uragani po mbërrinte, ai beri këtë premtim madhor. Se brenda marsit, do te nxirrte listën e kandidatëve për deputetë.

  Por ata të cilët prisnin ta shihnin emrin e tyre për betejën e 2025-ës do të duhet të presin edhe ca. Zyrtarisht sa Basha të mbyllë turin e tij nëpër degë, për të zgjedhur fillimisht kryetarët e asaj bazë që i mbeti, pas përçarjes me Berishën e më pas me ish-bashkëpunëtorin e tij më të ngushtë, Bardhin e shumicën e deputetëve.

  Pyetja që shtrohet është çfarë pret Lulzim Basha? Pse ende nuk arrin të ketë listën e premtuar të emrave të tij?

  Do përsërisë atë që bëri në 14 maj, duke mos nxjerr kandidatë për kryebashkiakë në disa bashki, as lista për këshillat bashkiakë si në Vorë? Bile në disa bashki, duke mos çuar as komisionerë?

  Dhe nëse kjo ndodh sërish, përtej faktit se opozita e Bashës është vetëm objekt komik, pyetja tjetër është se kujt i shërben e gjithë kjo strategji? Sinjalet nën zë, se ai është i dëshiruar të bëjë paqe me Berishën, bëjnë eko me deklaratën e tij në shkurt, kur thuajse publikisht shtriu dorën për paqe drejt ballkonit.

  Lexo edhe :  Balla: Policimi i së ardhmes duhet të jetë i bazuar në inteligjencë, përfshirë AI

  “Të paktën të bëjmë një pakt armëpushim me njëri tjetrin”, tha Basha.

  Të premten Lulzim Basha dhe partia e tij kanë sërish në dorë të nxjerrë gabim kritiket. Në Himarë do mbahet mbledhja e këshillit bashkiak për të zgjedhur pasuesin e Goros në krye të bashkisë. Në zgjedhjet e 14 majit Partia Demokratike e drejtuar nga Alibeaj mbështeti në heshtje Fredi Belerin.

  “Ka qenë një nga bashkitë që ne nuk kemi nxjerrë kandidatë dhe ne kemi lënë që demokratë të vendosnin në të drejtën e tyre për të mos prishur dhe kohezionin”’, u shpreh anëtarja e Kryesisë së Partisë Demokratike, Taulanda Jupi në emisionin “Real Story”.

  Të premten PD ka në dorë të tregojë nëse zërat se kreu i saj Basha, do shkojë poshtë ballkonit, apo do bëjë opozitën morale, siç ka premtuar. Shpresa vdes e fundit. Të shpresojmë para se të vdesë opozita./e.t

  Të fundit

  Superushqimet që ndikojnë në fertilitetin e meshkujve

  Kur një çift tenton shtatzëninë për më shumë së një vit dhe nuk arrijnë rezultat sigurisht se duhet kërkuar...

  VIDEO/ Martohet ish-Missi shqiptar, publikohen pamje nga dasma luksoze

  Një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar, modelja e njohur Diana Avdiu, i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka shkëlqyer me futanin e...

  Gabimet e zakonshme që bëni kur pastroni dhëmbët

  Ruajtja e higjienës orale është thelbësore për një buzëqeshje të shëndetshme dhe mirëqenien e përgjithshme. Nuk është e pazakontë që njerëzit të bëjnë gabime kur...

  Sa zgjat helmimi nga ushqimi dhe si ta tejkaloni atë?

  Nëse keni ngërçe në stomak, diarre, ethe ose vjellje disa orë pasi keni ngrënë diçka, shanset janë që jeni helmuar nga ushqimi. Helmimi nga ushqimi...

  50 grabitje me vlerë 2 milionë euro në Spanjë, arrestohen dy ‘skifterët’ shqiptarë

  Garda Civile Spanjolle ka arrestuar dy persona për kryerjen e rreth 50 grabitjeve në ishujt Ibiza dhe Mallorca në dy vitet e fundit. Vlera...

  Lajme të tjera

  Web TV