Dafina Zeqiri i uron vetes ditëlindjen, ja sa vite feston sot këngëtarja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dafina Zeqiri feston sot ditëlindjen. Artistja sot mbush plot 35 vjeç dhe këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në instagram, ku në sfond dëgjohet këna e saj “Happy Birthday”.

Këngëtarja njihet për sukseset e saj të jashtëzakonshme në karrierë dhe sot me siguri themi që ajo gjendet në majë të suksesit. Së fundi Dafina ka lançuar dhe këngën e saj më të re me titullin, “Go, go, go”./E.Ç

Të fundit

Një tjetër mister rreth piramidave u zgjidh, si i ndërtuan egjiptianët në shkretëtirë?

Si ndërtuan egjiptianët piramida në shkretëtirë, duke transportuar gurë gjigantë, pa mjete teknologjike? Ata shfrytëzuan një degë të Nilit,...

Historiani Alexey Komarov: “Ndihmë e paçmuar” për çlirimin e Norvegjisë prej nazistëve

80 vjet më parë u nënshkrua një marrëveshje midis BRSS dhe Norvegjisë Svyatoslav Knyazev, Ekaterina Kiyko 80 vjet më parë, më 16 maj 1944, vendet anëtare...

28 maj 1937/ Wolgsvagen, makina popullore që u motivua nga Nacional Socialistët gjermanë

Themelohet prodhuesi gjerman i automjeteve Volkswagen. Volkswagen përkthehet si “makina e popullit” në gjuhën gjermane. Slogani aktual i reklamave ndërkombëtare të kompanisë është thjesht...

Vapa ekstreme nxit astmën tek fëmijët

Me nxehtësinë ekstreme, shtohen vizitat e fëmijëve me astmë në spitalet kaliforniane: një tjetër konfirmim i ndikimit negativ të ndryshimeve klimatike në shëndet. Nxehtësia ekstreme...

Pikëpamja e Guardian mbi mosmarrëveshjen në botën e artit: një shpërqendrim nga kriza

Heqja e mënyrës se si shpërndahen paratë nuk është përgjigje për problemet e krijuara nga një dekadë nënfinancimi Zgjedhjet e korrikut e kanë çuar Britaninë...

Lajme të tjera

Web TV