A kanë bërë s*ks në ‘BBV3’? Ilnisa zbulon të vërtetën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ilnisa Agolli, e cila është eliminuar prej lojës së ‘BBV3’, krijoi një romancë dashurie brenda shtëpisë me Meriton Mjekiqin, i cili është ende pjesë e formatit.

Çifti ka qenë tepër i përfolur, madje shpeshherë u përfol nëse diçka më tepër se puthje dhe përqafime kishte ndodhur mes tyre.

Gjatë një interviste të zhvilluar së fundmi teksa Ilnisa ka folur për lojën e saj në ‘Big’ dhe jo vetëm, nuk kishte si ti shpëtonte dhe pyetjes: A ka kryer marrëdhënie seksuale me Meritonin brenda shtëpisë?

Ja çfarë thotë Ilnisa:

“Shiko se edhe kjo pjesa domethënë është mirë që të deklarohet edhe njëherë kjo puna e seksit.

Ta deklarojmë njëherë e mirë se edhe jorgani më ka ardhur në majë të hundës të them të drejtën me të gjithë humoret që po bëhen lart e poshtë.

Në Big Brother nuk ndodhi asgjë. Nuk ndodhi asgjë.”- shprehet ajo./   S.M

Të fundit

Mirëmëngjesi nga Luna Mari dhe babi, Luizi na prezanton me vogëlushen

Prej pak kohësh është bërë baba për herë të parë, por këngëtari Shkodran nuk ka munguar asnjë moment me...

Pakti për të eliminuar Reformën në Drejtësi, Berisha-Bardhi kundër rezolutës

Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Sali Berisha me grupin e tij në Parlament kanë shprehur në mënyrë të fshehtë dhe të hapur gjatë ditëve...

Moment historik/ Shkencëtarët kinezë zhvillojnë kurën për shërimin e diabetit

Në një moment historik të rëndësishëm të mjekësisë, shkencëtarët kinezë kanë shëruar me sukses diabetin tek një pacient duke përdorur një terapi novatore të...

Merret vendimi, vizitorët do paguajnë më shumë për të vizituar Kullën Eiffel

Këshilli i qytetit të Parisit ka rritur çmimin e hyrjes në Kullën Eiffel për të mbledhur më shumë para për restaurimin e kullës, pasi...

Pse flamingot janë rozë?

Flamingot janë të njohur për pendën e tyre të gjallë rozë, e cila mahnit vëzhguesit në mbarë botën. Faktori mbizotërues që kontribuon në ngjyrën...

Lajme të tjera

Web TV