Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të ditur se sonte planifikohen surpriza të bukura për secilin prej tyre.

Për Romeo Veshajn, është planifikuar një takim me vëllain e tij binjak, Donaldin, të cilin e ka përmendur që nga hyrja në shtëpi.

Meriton dhe Jul Deda, dy finalistët do surprizohen sonte nga nënat e tyre. Vëllai i Eglës do takohet me aktoren, ndërsa për Heidin, vjen nga Italia i ati, Genti. Kujtojmë se pak kohë më parë mami i Heidit është shprehur se ai do të vinte nëse Heidi kalonte në finale, ndaj ky është dhe momenti i duhur.

Hyrjet e familjarëve janë një prej surprizave të planifikuara për sonte. Iconstyle ju zbuloi më herët se për Eglën po përgatitet një surprizë në Elbasan, mbase do jetë e lidhur me vëllain e saj, i cili mund ta takojë atje./kb

Të fundit

GJKKO liron nga qelia biznesmenin e njohur (Emri)

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit ka ndryshuar masën e sigurisë të biznesmenit Ervis Lame nga "arrest në burg" në...

Ambasada e SHBA godet Berishën pasi mori vulën: Pozicioni për non gratat nuk ka ndryshuar

Ambasada amerikane ka reaguar pak ditë pasi Apeli vendosi t’i kthejë vulën e PD-së, ish kryeministrit Sali Berisha. Selia diplomatike e SHBA konfirmon qëndrimin e...

“E kam traumë”/ Pas fejesës në Për’puthen, Gerti thyen heshtjen: Ja pse u ndava me Saiden

Ky edicion i programit të dashurisë Për’puthen pati plot ngjarje që bën bujë në shtypin rozë. Një prej tyre ishte dhe fejesa e Gertit...

Sektorët ku punonjësit paguhen më shumë në vend

Qytetarët shqiptarë kanë pagesa më të mira në shtet. Statistikat e Instatkonfirmojnë se një trend i tillë ka vijuar edhe në muajt e parë...

Matura Shtetërore/ Publikohen notat e provimit të Gjuhës së Huaj, ja linku

Të gjithë maturantët që kanë dhënë këtë provim mund të kontrollojnë rezultatet e tyre online në linkun e mëposhtëm të publikuar nga Qendra e...

Lajme të tjera

Web TV