Fedez harron Chiara Ferragnin, fotografohet me të dashurën e re

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fedez duket se ka gjetur sërish dashurinë pas ndarjes nga Chiara Ferragni me modelen franceze Garance Authié.

Të dy u panë dorë për dorë në Monaco. Duket se kanë disa muaj të lidhur. Për herë të parë janë parë së bashku në Courchevel, pastaj në Paris, në Miami, në Coachella dhe tani së fundmi në Monte-Carlo.

Vetëm pasi u sigurua, Alessandro Rosica, tregoi detajet e mëposhtme për Chiara Ferragni-n dhe Fedez-in: ‘Nuk kanë më kontakt me njëri-tjetrin. Unë ndërmjetësoj vetëm mes familjeve apo menaxherëve, sidomos për të organizuar vizitat e Federikos me fëmijët. Është e trishtë dhe për fat të keq kjo është situata. Me siguri kemi arritur në fund të një epoke: Epokës së Ferragnez-it. Deri më sot, prioriteti dhe madje arsyeja e vetme për të jetuar për Fedez-in janë fëmijët e tij. Edhe për Chiarën padyshim. Fedez-i nuk e ka paditur apo paralajmëruar Chiarën, aq më pak, mos shfaqja e fëmijëve është një vendim në lidhje me politikat e reja.’

Ndarja e Chiara Ferragni-t dhe Fedez-it ka ngjallur shumë diskutime në media. Ferragni ka mohuar se ndarja është strategji për të larguar vëmendjen nga rasti Balocco, duke e cilësuar këtë hipotezë si ofenduese. Përkundrazi, ajo i mëshoi se është vendim personal i motivuar nga arsye intime. Ferragni është shprehur e indinjuar për spekulime të tilla, duke deklaruar se e vërteta është shtrembëruar nga mediat dhe se shqetësimi i vetëm është familja dhe privatësia e saj./E.Ç

Të fundit

Daja vrau mbesën 11- vjeçare në Greqi, i vihet zjarri banesës së autorit!

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Greqi, (10 qershor) ku daja vrau me një kaçavidë mbesën e tij...

Korçë/ Shkoi të mblidhte çaj tek Qafa e Gjarprit, burri rrëzohet nga shkëmbi gjen vdekjen

Bie nga shkëmbi ndërron jetë mjë person. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në Moglicë të Maliqit në vendin e quajtur Qafa e Gjarprit. Sipas dëshmive banori...

Paralajmëron SHBA: Rusia mund të ndërhyjë në zgjedhjet presidenciale

Bloomberg ka raportuar se një numër në rritje i kundërshtarëve të SHBA-së, të udhëhequr nga Rusia, janë përpjekur të ndikojnë në zgjedhjet presidenciale të vitit...

Begaj vizitë zyrtare në Shkup, merr pjesë në Samitin e SEECP

Presidenti Bajram Begaj ditën e sotme do të jetë në Shkup për Samitin e SEECP, ( Samiti i Procesit të Bashkëpunimit në Europën Juglindore) Ai...

Festa e Shna Ndout/ Besimtarët mbyllin pelegrinazhin në “Kishën e Mrekullive”

Kjo e enjte shënon fundin e 13 të martave të mira dhe pelegrinazhit të besimtarëve. “Shna Ndoun” e cilësojnë si “kishën e mrekullive”. Ndër pelegrinë,...

Lajme të tjera

Web TV