Një listë me filma që do të të ngrenë humorin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të gjithë ne kemi ditë të këqija. Ditë nga ato tipiket kur as një filxhan i madh me kafe nuk mjafton për të na çuar nga krevati dhe për të na nxjerrë nga shtëpia. Gjithçka duam është të rrimë mbyllur, të dëgjojmë muzikë të trishtë dhe kështu “zhytemi” më shumë në melankoli.

Për ju që keni nevojë të ndryshoni gjendjen tuaj, një listë më filma që mund t’i shihni nga sot në Netflix është këtu:

#1 To All the Boys I’ve Loved Before

#2 Paddington

#3 Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

#4 The Perfect Find

#5 The Mitchells vs. The Machines

#6 Marcel the Shell with Shoes On

#7 The Forty-Year-Old Version

#8 Glass Onion: A Knives Out Mystery

#9 Homecoming: A Film by Beyoncé

#10 Shrek

#11 Girls Trip

#12 Sing Street

#13 Set It Up

#14 Moxie./E.Ç

Të fundit

Begaj vizitë zyrtare në Shkup, merr pjesë në Samitin e SEECP

Presidenti Bajram Begaj ditën e sotme do të jetë në Shkup për Samitin e SEECP, ( Samiti i Procesit...

Festa e Shna Ndout/ Besimtarët mbyllin pelegrinazhin në “Kishën e Mrekullive”

Kjo e enjte shënon fundin e 13 të martave të mira dhe pelegrinazhit të besimtarëve. “Shna Ndoun” e cilësojnë si “kishën e mrekullive”. Ndër pelegrinë,...

GJKKO dënon me 1 vit burg ish-kryebashkiaken e Libohovës, Luiza Mandi

Gjykata e Posaçme, ka dënuar më 1 vit burg ish-kryebashkiaken e Libohovës Luiza Mandi, për vepren penale të shpërdorimit të detyrës. Sipas informacionve, ish-kryebashkiakia e...

Shkodër, dhunohet punonjësi i Bashkisë, Ermal Dizdari

Punonjësi i bashkisë së Shkodrës Ermal Dizdari është dhunuar gjatë një konflikti. Ngjarja është shënuar rreth ors 09:00 në lagjen “Salo Halili’. Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës...

“Musine Kokalari” po rilind”, Rama: 100 objekte arsimore përfundojnë këtë vit

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook pamje nga rindërtimi i shkollës 9-vjeçare “Musine Kokalari”, në Tiranë. Gjithashtu Rama shprehet se gati 100 objekte arsimore...

Lajme të tjera

Web TV