test

FOTO/ Wanda nuk njeh limite, pozon nudo në tualet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e yllit të Paris-Saint German, Mauro Icardi, Wanda Nara di sesi të jetë në qendër të vëmendjes e të medieve.

Modelja është diskutuar shumë për problemet dhe kunjat ndaj futbollistëve si në rastin e lojtarit të Interit, Romelo Lukakut.

Ndërsa, është duke u përgatitur për Grande Fratelo VIP, Nara ka publikuar një foto në “Instagram” ku shfaqet e tëra nudo në derën e tualetit.

“Duke u përgatitur për puntatën e parë të Grande Fratello”, shkruan ajo në diçiturën që shoqëron foton.

33-vjeçarja ka publikuar gjithmonë foto provokuese së bashku me Icardin dhe për këtë gjë është kritikuar shumë. Ajo u lidh me lojtarin në atë kohë të Interit, Icardin duke tradhtuar kështu ish futbollistin Maxi Lopez, duke u kritikuar pafund nga media dhe opinioni publik./Fjala.al/

Të fundit

Depresioni tek gratë, nga simptomat te trajtimi

Trishtimi dhe mërzia janë reagime normale të kohëve të vështira që gjithkush kalon në jetë. Mërzitja është një reagim...

Ukrainasi rrëfen tmerrin nga kampet ruse: Më shkulën dhëmbët për qejf

Një ukrainas që u kap rob nga rusët ka rrëfyer tmerrin që ka përjetuar në kampin ku qëndroi për muaj me rradhë derisa u...

Pritjes i erdhi fundi, ja kur do të publikohet filmi i animuar “Shrek 5”

Sipas Eddie Murphy, filmi “Shrek 5” do të shfaqet vitin e ardhshëm. Kanë kaluar 23 vjet që kur u shfaq premiera e filmit të parë...

EURO2024/ Ja pse është zbehur lavdia e Italisë

Lavdia e futbollit të Italisë është zbehur! Që nga fitimi i Kupës së Botës në vitin 2006, kombi dikur krenar i futbollit ka përjetuar...

Fansi i kërkoi të performojë me të në skenë, Ylli Limani habit me reagimin

Këngëtari i njohur Ylli Limani është një ndër artistët më të suksesshëm në estradën muzikore, këngët e të cilit pëlqehen nga një numër i...

Lajme të tjera

Web TV