I dogjën makinën/Flet gardiani i burgut: S’kam konflikte, ja ku dyshoj!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gardiani i burgut të Shënkollit ka reaguar pas djegies së makinës së tij.

Ai ka theksuar për mediat se nuk ka konflikte ‘ekstreme’.

Por dyshon vetëm nëse djegia e makinës, mund të ketë lidhje me biznesin e tij, për të cilin ka pasur probleme pronësie.

Kjo është makina ime u djegur këtu. Në 1 të natës më vjen komshiu dhe më tha hajde se po digjet makina. Kujtova se është makina e atij por ishte e imja. Nuk kam asnjë të dhënë për këtë por dyshoj gjëra të vogla nëpërmjet një biznesi që kam këtu dhe kena fut pak njerëz në pika kështu. Por jo konflikte ekstreme. Ndihem i vrarë në shpirt. Jam 6 anëtar në familje.  Familjar i thjeshtë jam, siç njihem. Nuk e kisha menduar kurrë gjë të tillë se nuk kam konflikt kaq ekstrem. Ndihem i kërcënuar pas kësaj ngjarje. Nuk e shikoj se ngjarja të zbardhet imtësisht.” tha Nikoll Prenga në një pronocim për mediat.

Lexo edhe: 

Makina e gardianit të Shënkollit në flakë: Është e qëllimshme!

Të fundit

Rita Lati zbulon parodinë që e bëri të famshme (Video)

Rita Lati ka ushqyer me humor publikun shqiptar prej dekadash, duke shkruar emrin e saj krah aktoreve më të...

Pse duhani kushton më lirë në Shqipëri?

Duhanpirja në Shqipëri vijon të mbetet në nivele të larta ku pothuajse gjysma e meshkujve konsumojnë duhan. Niveli i konsumit tejkalon ndjeshëm  vendet e...

1 në 5 adoleshentë, obez/ Shkak kequshqyerja dhe mungesa e aktivitetit fizik

Raporti i fundit i hartuar nga organizata botërore e shëndetësisë në europë përfshirë edhe Shqipërinë ka nxjerr në pah se shifrat e obezitetit janë...

Vendet e lira të punës/ Vetëm 7.6% e tyre kërkojnë arsim të lartë

Më datën 21 maj, Agjencia Kombëtare e Punësimit shpalli rreth 2010 vende të lira pune në të gjithë vendin, por nga përpunimi i të...

Rita Lati rrëfen historinë e trishtë: Kam humbur një vajzë, ishte identike me Rozën!

Aktorja Rita Lati ka rrëfyer historinë e trishtë të jetës së saj, teksa zbuloi se ka humbur një vajzë. Artistja ka treguar se vogëlushja erdhi...

Lajme të tjera

Web TV