Ja çfarë bën Maluma para se të vijë në Shqipëri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Maluma pritet që të mbajë një koncert në sheshin Nënë Tereza në Ditën e Verës në 14 mars. Por para se të vijë në Shqipëri, këngëtari i famshëm ka festuar ditëlindjen e tij duke mbushur plot 26 vjeç.

Lajmin e ditëlindjes Maluma e ka bërë nëpërmjet një postimi në Instagram ku i dedikon edhe një shkrim të shkurtër vetes në spanjisht.

Ai u bë i ardhshëm falë bashkëpunimeve me këngëtarët si Shakira, Jason Derulo, Ricky Martin, J Balvin apo Madona. Shumë ferma, të cilat e kanë fiksim do të kenë mundësinë për të realizuar ëndrrën e tyre që të ndjekin koncertin e tij dhe pse jo për të bërë foto nëse janë të favorizuara nga horoskopi.

Por kjo ka një kosto pasi nuk është e lehtë të sigurosh një foto me këngëtarin. Mjafton të blesh një biletë që quhet ‘Meet and Greet’ për vetë 370 dollarë dhe kjo foto do të bëhet realitet./Fjala.al


Të fundit

Horoskopi ditor, e shtunë 28 janar 2023

Dashi Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza...

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0 për skuadrën e Pep Guardiolës,...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Largimi i shqiptarëve, eksperti i punësimit tregon ‘çelësin’: Frenimi i emigracionit..

Në kushtet e largimit të fuqisë punëtore nga vendi, eksperti për çështjet e punësimit Erald Pashai, sugjeron rritjen e pagës mesatare në 850 euro...

Rrëfehet ish-e dashura e McGonigal: I gjeta në shtëpi çantë me para më tha se…

Charles McGonigal kishte një lidhje jashtë martesore, pa e ditur se ky raport do i kushtonte shumë! Duket se qenë Allison Guerriero, e dashura e...

Lajme të tjera

Web TV