Greg Rama publikon foton krah moderatores shqiptare

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Jeta private e djalit të Kryeministrit të Shqipërisë, Greg Rama ka qenë në qendër të vëmendjes që pas humbjes së personit të tij të dashur në tërmetin tragjik të 26 nëntorit.

Xhesi Mucaj moderatorja e njohur shqiptare, ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto së bashku me Gregun me citimin ‘Bestie’.

Por ajo që ngre dyshimet është fakti që fotoja është postuar në ditën e Shën Valentinit. Megjithëse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar nëse mes tyre ka një lidhje dashurie apo vetëm shoqëri./Fjala.al

 

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV