“Po e djeg koronavirusin me nipat”, Gjuzi mohon se është i infektuar

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputeti Kujtim Gjuzi mohon lajmin e shpërndarë në rrjetet sociale se ishte i infektuar me COVID-19. Gjuzi sqaron se në trupin e tij, nuk ka asnjë virus.

Unë kam gjakun më të pastër në Shqipëri. Dhuroj gjak vazhdimisht, dhe nuk ka në trupin e Kujtim Gjuzit asnjë virus”, u shpreh deputeti.

Më tej, ai shkroi në Facebook se po e djeg Covid – 19 bashkë me nipat në Fushë Krujë duke shpërndarë edhe disa fotografi duke pjekur mish në hell, por pa ruajtur distancën e sigurisë me njëri tjetrin duke thyer rregullat.

Qytetare shqiptar deputeti Kujtim Gjuzi ju informon se: Gezoj shendet te plot. Eshte lajmi i rreme se Kujtim Gjuzi eshte me CONVID19 nga portale fallso. Nese dikush ben shaka te renda per shendetin tim ju bej me dije se: Mashtruesit dhe ata qe shperndajne lajme te pa verteta do te perballen me drejtsin.

Edhe nje her ju njoftoj se gezoj shendet te plote dhe jam ne dispozicion si edhe shikoni ne foto te familjeve ne nevoj sikurse sot ne mengjes 08 00 jam gjendur ne njesine administrative nr 4 Tiran duke zgjidhur permes kryetares se ksaj njesie emergjencen ushqimore 50 familjeve te kumunitetit rom dhe egjiptian e duke vijuar diten e punes ne vizit ne burgun e siguris se lart ne Fushe – Kruje e po ashtu derguam ne Shkoder nje femije qe e shihni ne foto. Miq gezoj shendet te plote dhe jam disponibël bashke me stafin tim. Lutem telefononi per cdo emergjenc tuajen ne telefon 003955 0682034007” shkruan Kujtim Gjuzi.

Të fundit

Moti i keq, rrëzohet fasada e pallatit në Tiranë, qytetarët shpëtojnë për mrekulli

Fasada e një pallati në Tiranë është dëmtuar si pasojë e motit të keq që përfshiu vendin pasditen e...

Çfarë ndodhi? Paditet ish-presidenti i njohur, dyshohet se…

Prokurorët në Kolumbi ngritën sot formalisht akuzat ndaj ish-presidentit te djathtë Alvaro Uribe për rryshfet ndaj dëshmitarëve dhe mashtrim financiar, në gjyqin e parë...

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo. “Përplasjet” e tyre kanë...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Lajme të tjera

Web TV