Çmenduri/ Shikoni ku e ka ngjitur makinën shoferi kinez-VIDEO

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një shofer në Kinë ka bërë një çmenduri, e cila është bërë virale në rrjetet sociale. Ai e ka ngjitur makinën në mbikalimin e këmbësorëve për t’u kthyer në autostradë.

Por, ai e pësoi keq nga policia, e cila filmoi edhe skenën ku shoferi kinez po mundohej të kalonte në mbikalim, transmeton LiveLeak. 

Sipas policisë, shoferi ka humbur rrugën kur po udhëtonte në autostradë dhe më pas tentoi të provojë shkallët e mbikalimit për të kaluar në në anën tjetër.

Ai u gjobit nga policia për vetëm për 200 juanë ose 23 dollarë.

Të fundit

NBA/ Los Angelos Lakers mposhtin Indiana Pacers dhe janë fitues të In-Season Tournament

LeBron James dhe Anthony Davis kombinuan për 65 pikë, teksa Los Angeles Lakers fituan turneun inaugurues të NBA In-Season,...

VIDEO/ Inter mposht lehtësisht Udinesen në “Giuseppe Meazza” dhe rikthehet në kryesim

Interi rikthehet sërish në krye të Serie A. Skuadra e Simone Inzaghit zhvilloi një ndeshje perfekte në “San Siro” duke mposhtur 4-0 Udinesen. Fundi i...

Dhërmi/ 56-vjeçari kapet në flagrancë duke shkarkuar inerte pa autorizim

Një 56-vjeçar është nën hetim në gjendje të lirë, pasi u kap duke shkarkuar inerte në afërsi të një aksi rrugor, pa autorizim nga...

Humbi rrugën në Malin e Dajtit, policia i shkon në ndihmë turistit gjerman

Policia i ka ardhur në ndihmë një shtetasi gjerman. Ky i fundit rreth pasdites, në Malin e Dajtit, duke eksploruar natyrën, ka humbur rrugën,...

Tentativa për grabitje në fshatin Prush/ Autorët përleshën me efektivin

Tre personat e armatosur të cilët tentuan të vidhin me armë banesën e Gani Himës në fshatin Prush të Tiranës, patën përplasje me policinë,...

Lajme të tjera

Web TV