Qytetari ofron veshkën për presidentin Thaçi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Hashim Thaçi u dërgua sot për trajtim mjekësor në Klinikën Urologjike të QKUK-së. Pas këtij lajmi, një qytetar ka ofruar vullnetarisht veshkën e tij në rast se i nevojitet presidentit.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se në qoftë se presidenti Thaçi, e ka veshkën të dëmtuar, ai vullnetarisht do ja ofrojë veshkën e tij.

Sot e dëgjova se presidenti ka shkuar ne QKUK per kontroll ne veshk si rezultat ka pasur gur po ne qof se veshken e ka te domtuar un vullnetarisht ja dedikoj kti njeriu qe e meriton tija jap pa fije dyshimi ke une ka rezerven kur te ket nevoj po dhasht zoti dota kalon pa fije problemi”, ka shkruar Rexhepi.

Të fundit

Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump

Amerikanët janë përballë një përsëritjeje të zgjedhjeve presidenciale të vitit 2020. Sondazhet tregojnë një mungesë përkrahjeje për të dy kandidatët,...

Vrau babanë në bashkëpunim me motrën dhe vëllanë, Hysen Meta pranon krimin

Hysen Meta 25 vjeç ka pranuar se ka qenë qenë ekzekutori i babait të tij Pëllumb Meta në Durrës, ndërsa është ndihmuar nga motra dhe...

Të mundësh Ramën me bedelët e Metës!

Nga Dritan Hila Të ndodhur në një krizë ideore dhe morale dhe me probleme të mëdhaja personalitetesh në partinë e tij, Ilir Meta ka dalë...

“Dëshmoi se ekziston”, gazetari analizon protestën e Rithemelimit: Mungon qeverisja..

Gazetari Mentor Kikia, i ftuar në një studio televizive, ka komentuar protestën e Rithemelimit për të cilën u shpreh se ne si shoqëri nuk...

“Krimi i mirëmenduar”, policia: Vrasja e babait ndodhi më 10 shkurt

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me krimin e rëndë që u zbulua në Durrës, ku 50-vjeçari Pëllumb Meta u gjet i varrosur...

Lajme të tjera

Web TV