Babai i Rihanna-s shërohet nga koronavirusi, ja si e shpëtoi këngëtarja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Marrëdhënia e këngëtares së njohur, Rihanna-s me babanë e saj, ka qenë në qendër të vëmendjes së medieve pasi u bë publik lajmi se i ati ishte prekur nga COVID-19.

Shpeshherë ata janë përfolur për zënkat e tyre të shumta që pas ndarjes së Rihanna-a nga Ronald Fenty, por kësaj here këngëtarja ka bërë një gjest që e ka gëzuar shumë të atin.

Ajo i ka blerë një respirator, të cilin e dërgoi në Barbados për ta ndihmuar në luftën kundër koronavirusit.

Sidoqoftë, shëndeti i tij nuk u përkeqësua aq shumë sa për të përdorur respiratorin, madje ai u shërua plotësisht./Fjala.al/

Të fundit

Ju prezantojmë 5 produktet që nuk e njofin afatin kohor

Mund të qëndrojnë prej vitesh në dollapin tuaj dhe sërish mund t’i konsumoni. Cilat janë pesë nga produktet kryesore...

PS ‘afron’ miratimin e marrëveshjes së emigrantëve

Marrëveshja për emigrantët do të miratohet në seancën plenare të kësaj jave, më 14 dhjetor. Ky është një nga pikat e diskutuara në mbledhjen e...

Rama i ashpër me socialistët: Doni t’ju çoj në zgjedhje të parakohshme?

Burime nga mbledhja e grupit parlamentar të PS, bëjnë me dije se takimi ka nisur me kritikat e kryeministrit Rama në adresë të ligjvënësve...

Bizhutë më te çmuara në botë, fuqia monetare që qëndron mbi shkëlqimin e tyre

Diamanti rozë dhe diamanti i bardhë janë dy lloje të ndryshme të diamantëve, të cilat dallohen nga ngjyra e tyre, por përveç kësaj ka...

Punët më të mira për njerëzit që vuajnë nga depresioni!

Trupi jonë prodhon kortizol kur jemi të stresuar dhe ky hormon ka funksione të ndryshme. Më saktësisht e mirëmban hemostazën e trupit, rregullon shtypjen...

Lajme të tjera

Web TV