Fier/Përdhunuan 23 vjeçaren, ja çfarë vendosi gjykata për dy të rinjtë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gjykata ka lënë në burg dy të rinjtë e akuzuar për përdhunimin e një 23 vjeçareje në qytetin e Fierit.

Të rinjtë me inicialet M.G 26 vje֛ç dhe O.A akuzohen për marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritur dhe shtrëngim me anë të kanosjes për dhënien e pasurisë e kryer në bashkëpunim.

Nga ana tjetër 23 vjeçarja kishte bërë kallëzimin pasi më 5 maj në një banesë të tyre në Fier, këta shtetas e kanë përdhunuar dhe e kanë shtrënguar për të përfituar pasuri”, thuhej në njoftimin e policisë.

Të fundit

Berisha: Sokol Mëngjesi u godit nga një grup kriminal! Qëllimi ishte eliminimi i tij

Ish-kryeministri Sali Berisha, në fjalën e tij nga ballkoni i banesës, ku ndodhet në “arrest shtëpie” tha përpara simpatizantëve...

E quajti Princeshë Dianën miken e saj të mirë, deklarata e Nicki Minaj zemëron britanikët

Asnjë nga fansat e Nicki Minaj që ndodheshin në Birmingham të Anglisë, nuk prisnin që reperja të bënte homazhe për Princeshën Diana. Këngëtarja 41-vjeçare ishte në...

DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme

abinot Tahiri, një ndër zërat më popullorë të skenës muzikore shqiptare, ka zgjedhur të frymëzojë nostalgjinë e fansave teksa sjell një interpretim të freskët...

Çfarë ka të veçantë Princi William ndryshe nga mbretërit e 300 viteve të fundit

Kur Princi William të ngjitet në fron, ai do të bëhet monarku i dytë më i gjatë në historinë britanike. I pari në radhë ka një gjatësi...

CNN: Në sulmin ndaj Rafahut u përdor bomba amerikane, GBU-39

Televizioni amerikan, CNN, duke u mbështetur në analizën e pamjeve nga vendi i sulmit izraelit ndaj një kampi të personave të zhvendosur në Rafah...

Lajme të tjera

Web TV