Deputeti Halit Valteri, vargje dashurie kushtuar Dafina Zeqirit?! (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputeti opozitar, Halit Valteri është jo pak aktiv në faqen e tij të Facebook, ku poston shpesh qëndrimet e tij apo grupit parlamentar.

Por këtë të premte ai ka habitur miqtë dhe ndjekësit në profilin e Facebook , duke postuar një foto me këngëtaren Dafina Zeqiri. Deri këtu duket gjithçka normale, por ajo çfarë i ka bërë të gjithë të mendohen janë vargjet e dashurisë që shoqëronin postimin, e nuk mungonin as zemrat.

“Mos e le ti, mos e le… Mos e le dashninë mu shu…. Mos e le ti, mos e le… A e din se sa të du?”, këto janë vargjet që shkruante Valteri në postim.

Vargje, këto, të marra nga kënga “Një herë në jetë” e vetë këngëtares.

Por nëse vargjet mund të justifikohen, zemra pranë emrit të këngëtares të lë shumë të mendosh.

Gjithsesi, nuk po bëjmë asnjë koment, po ia lëmë kohës dhe vetë personazheve që të sqarojnë vargjet e dashurisë dhe zemrat…

Të fundit

-79°C, e sërish pritet ulje! Verilindja e SHBA-ve nën temperatura të ulëta kërcënuese

Pjesa verilindore e SHBA-ve është përfshirë këtë fundjavë nga temperatura në nivele të ulëta e të rrezikshme. Në pikën...

G-7, Evropa arrijnë marrëveshje për kufirin e çmimit të naftës ruse

Sekretarja amerikane e Thesarit, Janet Yellen tha të premten se vendet e industrializuara të Grupit të Shtatëshes po vendosin një çmim tavan për produktet...

Putin ka gati planin 2 të luftës/ Do të zgjasë deri në Pranverë, trupat në gatishmëri

Qindra mijëra trupa, tanke, sisteme të blinduara, antitank, robotikë dhe, në sfond, armë bërthamore taktike të gjeneratës së re po mobilizohen nga Moska në...

“Më fal xhaxhi…”, 21-vjeçari shqiptar grabit italianin nën kërcënimin e armës

Një 21 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet se ka kryer një grabitje me armë në Firenze. Sipas mediave italiane, i...

Kejsi surprizon Stresin: Të mbështes edhe sikur çdokënd ta kesh kundër!

Ish partnerja e Stresit, Kejsi ka reaguar për herë të parë që prej hyrjes së Stresit në Big Brother Kosova. Ajo i ka uruar...

Lajme të tjera

Web TV