Po filmonte aksionin e IKMT në Lezhë, policia shoqëron gazetarin -VIDEO

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia e ka shoqëruar gazetarin e Lezhës Elvis Hila vetëm se po filmonte aksionin e IKMT në Lezhë.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet qartë se policia bën një shoqërim pa dhënë asnjë shpjegim zyrtar se pse po bëhet shoqërimi.

Video pa koment:

Të fundit

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Putin: Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut

Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut për të garantuar fitoren, tha këtë të shtunë presidenti rus Vladimir Putin, duke hapur një...

Breshëri i pabesueshëm në Torino vesh me akull qytetin në fund të majit

Torino në veri të Italisë u godit dje nga një stuhi e papritur breshëri që solli gjithashtu rreth 80 mm shi dhe veshi rrugët...

Përdoruesit e internetit shtangen kur mësojnë kuptimin e vërtetë të fjalës ‘Wi-Fi’

Në një studim të ri te grupit ‘Statisa’ llogaritej se 66 përqind e popullsisë së botës ka tashmë akses te interneti, dhe përdorin rrjetin...

Lajme të tjera

Web TV