test

FOTO/ Genta Ismajli çon të dashurin turk në vendlindje

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli duket se është duke shijuar në maksimum lidhje e saj e të dashurin turk, Huseyi Usta.

Pas një udhëtimi në Paris, çifti është kthyer në vendlindjen e Ismajlit, në Gjila të Kosovës.

Këngëtarja shqiptare e ka prezantuar të dashurin e saj me qytetin e saj të lindjes, Gjilan.

“Dashuria ime më mori me vete sot në Vali Ranch, faleminderit dashuria ime”,-shkruan ai në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërsa në një fotografi të publikuar së fundmi në Instagram, biznesmeni që jeton në Zvicër, shkruante “Të dua” në gjuhën shqipe në mbishkrimin e saj, me çfarë ka treguar se ka filluar të mësojë paksa shqip.ka.ta/Fjala.al/

Të fundit

Ukrainasi rrëfen tmerrin nga kampet ruse: Më shkulën dhëmbët për qejf

Një ukrainas që u kap rob nga rusët ka rrëfyer tmerrin që ka përjetuar në kampin ku qëndroi për...

Pritjes i erdhi fundi, ja kur do të publikohet filmi i animuar “Shrek 5”

Sipas Eddie Murphy, filmi “Shrek 5” do të shfaqet vitin e ardhshëm. Kanë kaluar 23 vjet që kur u shfaq premiera e filmit të parë...

EURO2024/ Ja pse është zbehur lavdia e Italisë

Lavdia e futbollit të Italisë është zbehur! Që nga fitimi i Kupës së Botës në vitin 2006, kombi dikur krenar i futbollit ka përjetuar...

Fansi i kërkoi të performojë me të në skenë, Ylli Limani habit me reagimin

Këngëtari i njohur Ylli Limani është një ndër artistët më të suksesshëm në estradën muzikore, këngët e të cilit pëlqehen nga një numër i...

Blero i kërkon falje publike Afronës: Unë jam arsyeja që martesa nuk funksionoi

“Ia kemi borxh njëri-tjetrit një fjalë, sy më sy”… Kështu e nisën përballjen e tyre publike Afrona dhe Blero, pas disa viteve të ndarë....

Lajme të tjera

Web TV