Tayna e përmendi në këngën e fundit, reagimi ‘rrufe’ i Eni Koçit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ditën e sotme këngëtarja Tayna lançoi projektin e fundit e quajtur “Bass”, i cili pritet të jetë të jetë një nga hitet e verës. Ajo që ra në sy te teksti i këngës ishte komenti që reperja bën për flokët e këngëtares Eni Koçi.

Menjëherë pas komentit, ka reaguar Eni e cila e ka pritur shumë mirë atë çfarë Tayna ka thënë. Përmes një postimi në Insta-story, këngëtarja shkruan: Tayna fantastike si gjithmonë. Për flokët e mia e dini vet”

Kënga “Bass” është projekti i parë i Taynës nën logon e Sony Music. Kujtojmë se pak ditë më parë reperja ka nënshkruar një kontratë me shtëpinë e famshme diskografike./Re.Gu/Fjala.al


Të fundit

Dasma e Boris Johnson/ Ish e dashura: Nuk do të martohesha me të as me plumb, shpëtova mirë

Dasma e kryeministrit britanik Boris Johnson javën e kaluar me Carrie Simonds, tërhoqi vëmendjen e mediave, por dhe të...

“Messi, Mbappe, Haaland, Kane, Ramos”/ 20 lëvizjet që mund të shkaktojnë ‘tërmet’ në merkaton verore

Merkato verore premton të jetë një ndër më emocionueset për shumë vite me yje si Sergio Ramos, Erling Haaland, Kylian Mbappe, Harry Kane si dhe Lionel...

Arjan Çani bën parashikimin për kabinetin “Rama 3”: Do përbehet nga gratë, vetëm një burrë do jetë ministër

Analisti dhe moderatori Arjan Çani ka bërë parashikimin për qeverinë e ardhshme ‘Rama 3’. I ftuar në MCN, Çani thotë se në përbërjen e kabinetit...

Policia greke shkatërron rrjetin e kokainës në Mikonos/ Arrestohet shqiptari i rrezikshëm (Emri)

Policia greke ka arritur të shkatërrojë një rrjet të madh të trafikut të kokainës në ishullin Mikonos. Në krye të rrjetit kriminal është identifikuar...

Nis hedhja e insektit që lufton ‘grerëzën e zezë’ të gështenjave/ Rama: Sigurojmë cilësinë e këtij produkti

Në zonën e Reçit, në Shkodër ka nisur sot fushata e hedhjes së insektit që lufton grerëzën e zezë të gështenjave. Lajmin ka dhënë kryeministri...

Lajme të tjera

Web TV