Tre vite nga martesa e Turit dhe Orindës, ja fotot më të veçanta nga dasma

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Turjan Hyskën dhe Orinda Hutën mund t’i quajmë padyshim një prej çifteve më të komentuar dhe kryefjala e mediave prej vitesh ku çdo e re lidhur me ta, përbën interes për publikun shqiptar.

Si sot 3 vite më parë, Orinda dhe Turi kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disavjeçare. Ata organizuan një dasmë mjaft të bukur dhe elegante, me të ftuar Vip, miq dhe familjarë, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Këtë ditë të veçantë për ta e ka kujtuar dhe Eljo, vëllai i Turit. Në një postim në rrjetet sociale, deputeti i PS-së ka postuar disa foto të veçanta të çiftit, por dhe një së bashku si familje.

/En.Br./Fjala.al

Të fundit

Erdogan kërcënon vendet perëndimore që mbyllën konsullatat në Stamboll: Do e paguani!

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan, tha sot se vendet perëndimore do të paguajnë për mbylljen e përkohshme të konsullatës së tyre...

Myrto Uzuni i pandalshëm me Granadën në LaLiga, kryeson bindshëm listën e golashënuesve

Sulmuesi i Shqipërisë, Myrto Uzuni, vazhdon të dhurojë spektakël me Granada-n. Bomberi kuqezi e gjeti përsëri rrugën e rrjetës në ndeshjen që ekipi i tij...

Presidenti Biden mban më 7 shkurt fjalimin mbi gjendjen e vendit

Presidenti Joe Biden pritet të mbajë të martën në Kongres fjalimin e dytë të përvitshëm mbi gjendjen e kombit. Por a do të jetë...

Qeveria e Serbisë në komunikatën zyrtare e pranon Kosovën Republikë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ditë më parë raportoi në Parlamentin e Serbisë, për planin franko-gjerman dhe bisedimet me Kosovën. Vuçiç, në përfundim të seancës së...

Shtetet e fuqishme botërore bien pre e hakerave, mes tyre dhe Italia

Një “sulm masiv” kibernetik duke përdorur virusin ‘ransoware’, u zbulua sot nga ekipi i mbrojtjes së sigurisë kompjuterike në Itali, të Agjencisë Kombëtare të...

Lajme të tjera

Web TV