Vlorë/Çiftit s’ia ndien, kryen marrëdhënie seksuale poshtë çadrës në plazh (VIDEO)

113 563 lexime

77,509FansaPëlqeje

Duket se njerëzit po bëhen gjithnjë e më shumë pa komplekse, pasi shpesh herë janë filmuar duke kryer akte të pahijshme në ambiente publike dhe për më tepër këto ndodhin dhe në vendin tonë.

Së fundmi në rrjetet sociale, po qarkullon një video ku shihet një çift duke kryer marrëdhënie seksuale poshtë çadrës së plazhit.

Pamjet pretendohet se janë filmuar në plazhin e Vlorës. Edhe pse aty kalojnë persona të tjerë dhe i fillojnë ti filmojnë, çifti nuk e ndal “aksionin”.

/En.Br./Fjala.al

Të fundit

Regjim 41-biss për Emiljano Shullazin/Avokati: Klienti im nuk përmbush kriteret

Fill pas vendimit të SPAK që Emiljano Shullazi dhe të pandehur të tjerë të mund t’i nënshtrohet regjimit të...

Hakoi Twitter-in e Bill Gates, Elon Musk dhe Barack Obama, arrestohet adoleshenti, rrezikon 45 vite burg

Një adoleshent britanik akuzohet se ka hakuar faqen e mediave sociale Twitter dhe se ka vjedhur mijëra dollarë në Bitcoin ku në mes tyre...

Shtrohet me urgjencë në spital mjeku reanimator, rezultonte pozitiv me koronavirus

Një mjek reanimator i cili kishte rezultuar pozitiv me koronavirus vetëm pak ditë më parë, është shtruar sot në spital. Mësohet se mjeku është Alban...

45-vjetori i nënshkrimit të Aktit Final të Helsinkit/Meta: Liritë dhe të drejtat e njeriut nuk mund të merren si të mirëqëna e të paprekshme

Presidenti Ilir Meta nëpërmjet një statusi në Facebook ka kujtuar sot 45-vjetorin e nënshkrimit të Aktit Final të Helsinkit. “Dekalogu i Helsinkit ndihmoi në fundin...

Përcillet për në banesën e fundit Aneta Rama (FOTO)

Aneta Rama, nëna e kryeministrit Rama është përcjellë për në banesën e fundit. Për shkak të pandemisë një numër i kufizuar njerëzish kanë marrë pjesë...

Lajme të tjera

Web TV