Edicioni Informativ në “FJALA TV”. E Premte, 31 korrik 2020

113 563 lexime

77,492FansaPëlqeje

Të fundit

Sa kuaj shihni në foto? Numri që dalloni zbulon një anë të fshehur të karakterit tuaj

Ne ju ofrojmë një test psikologjik të lehtë dhe të shpejtë për të zbuluar disa anë të fshehura dhe...

Meta kthehet 29 vite pas, publikon pamje rrëqethëse: Koha për të ndërtuar Europën këtu

Presidenti Ilir Meta publikon pamjet rrëqethëse të 29 viteve më parë, kur rreth 20 mijë shqiptarë u nisën drejt Italisë me shpresë për të...

Nuk ndjehet mirë pasi del nga deti, ndërron jetë pushuesi në Durrës

Një 64-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi ka pësuar arrest kardiak në plazhin e Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, rreth orës 10:20,...

Me kallashnikov në dorë dhe maska, momenti i sulmit ndaj hotelit në Tushemisht

Ky është momenti kur autori qëllon me breshëri kallashnikovi drejt makinave te hoteli në Tushemisht. Nga të shtënat janë dëmtuar mjetet e pronarit të hotelit...

Tuna bën realitet “ëndrrën shqiptare” /Foto

Në fillim të viteve ’90, Amerika ishte ëndërr për shumë shqiptarë. Madje edhe sot ajo mbetet ëndërr për shumë prej tyre. Por duket se këngëtarja...

Lajme të tjera

Web TV