Fjala Sport në “Fjala TV”, nga Katerina Tafa. E premte, 31 korrik 2020

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

https://youtu.be/WBUuhxukreo


Të fundit

Tiranë/ Policia rrethon “Fiat”-in, i riu ikën me vrap, kthehet me duart lart (VIDEO)

Një i ri është shoqëruar pasditen e sotme nga policia e Tiranës për verifikim pasi dyshohet se është shpërndarës...

U dënua për falsifikim të dokumenteve, KPA pezullon hetimin disiplinor ndaj gjyqtarit Luan Daci

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka pezulluar hetimin disiplinor ndaj anëtarit të KPA Luan Daci, për shkelje disiplinore duke pritur kështu vendimin e Gjykatës...

E pabesueshme/ Sindi e Përputhen nuk njihet, shihni si duket pa Make-up dhe pa Photoshop (Foto)

Jemi mësuar ta shohim të kuruar me fotot që hedh në rrjetet sociale, por Sindi Loci e vërtetë është pak më ndryshe nga sa...

“Martohem në fund të korrikut”/ Zyrtarja e bashkisë së Lushnjës në “arrest shtëpie” kërkon lirinë, por…

Ani Simoni, zyrtare e ndërmarrjes së pasurive publike në Bashkinë e Lushnjës, është njohur sot me masën e sigurisë “arrest në shtëpi” nga togat...

“Të gjithë mjekët marrin rryshfet”/ Kirurgu i Traumës e pranon vetë: Pa bashkish s’do punonin asnjë ditë

Arrestimi i dy mjekëve të Traumës pasi morën para rryshfet për operacionin e Elmidin Dylit është shoqëruar me protesta nga kolegët e tij. Gjatë...

Lajme të tjera

Web TV