Largohet Drejtori i Tatimeve në Shkodër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Ky është personi që u qëllua me armë në Vlorë (Emri)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. Mësohet se plagosja ka ndodhur pranë Lungomares. Nga të dhënat...

Mes tyre një vajzë dhe një djalë shqiptar, shkatërrohet grupi i tmerrshëm i hajdutëve në Greqi (EMRAT)

Policia greke ka shkatërruar një grup prej 14 personash të cilët akuzohet se bënin kërdi me vjedhje të makinave “Smart” dhe shitjen e lëndëve...

Kërcet arma në Vlorë, plagosje në mes të qytetit (Detaje)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. “BalkanWeb”  raporton se plagosja ka ndodhur pranë Lungomares. Vijon…

“JO, do të thotë JO”!/ Ambasadorja Yuri Kim reagon për përdhunimin e 15-vjeçares në Mirditë: Të dënohen autorët!

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, ka reaguar për ngjarjen e bujshme të përdhunimit të 15-vjeçares në një fshat të Mirditës, duke dënuar...

Yuri Kim: Veriorët janë njerëz fisnikë, provuam raki 

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka eksploruar këtë të mërkurë veriun, ku është ndalur në qytetin e Bajram Currit, bashkë me disa studentë...

Lajme të tjera

Web TV