Mjeshtri Avni Delvina “takon” presidentin Trump (FOTO)

113 563 lexime

77,354FansaPëlqeje

Artisti i njohur shqiptar Avni Delvina ka takuar djalin e presidentit të ShBA-së, Donald Trump Jr. dhe i ka dhuruar albumin e ekspozitës së tij, “THE DONALD”.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale vetë Avni Delvina, teksa ka postuar një foto nga ky takim.

“Nje kenaqesi dhurimi i Albumit te Ekspozites time “THE DONALD”, djalit te Presidentit te USA, Donald Trump Jr. ….Nje flm nga zemra mikes time” shkruan Avni Delvina krahas fotos.

Të fundit

Turqi/ Testohet makina fluturuese, “Cezeri” e para e këtij lloji

Teknologjia gjatë viteve të fundit ka shënuar ndjeshëm progres. Pas krijimit të markës vendase të automjeteve dhe trenit të shpejtësisë...

“Një burrë peshohet nga gruaja dhe biblioteka”, urimi special i Ramës për Helena Kadarenë

Helena Kadare është shkrimtare dhe përkthyese e njohur shqiptare, por njëkohësisht edhe gruaja e Ismail Kadaresë, veprat e të cilit janë përkthyer në 45...

Çfarë i bën dy të huaj të tërhiqen nga njëri-tjetri

Shumica prej nesh e kanë provuar të paktën një herë në jetë të takoheni me dikë dhe brenda pak minutash e dini se do...

Francë/  24 orët e fundit shënojnë 10500 raste pozitive me COVID-19

Franca arriti të regjistrojë më shumë se 10 500 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit, më pak se një ditë më...

Tiranë/ Gjendet i vdekur mjeku anestezist në hollin e spitalit privat

Një ndihmës mjek anestezist është gjendur i pajetë në hollin e një spitali privat. Bëhet me dije se personi i identifikuar me inicialet M.A,...

Lajme të tjera

Web TV