Durrës/ Shpëtohet nga policia 25-vjeçari që ishte duke u mbytur

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Një 25-vjeçar, i cili ka rrrezikuar të mbytej në plazhin e Durrësit, është shpëtuar nga policia.

Shërbimet e Patrullës së Përgjithshme, të cilët kryejnë patrullimin me biçikletë kryesisht në bregdet, kanë dëgjuar një zë, i cili kërkonte ndihmë.

Menjëherë policia  ka ardhur në ndihmë të shtetasit me inicialet M.K., 25 vjeç, banues në Lushnje, dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen e tij në bregdet.

Bëhet me dije se 25 vjeçari fatmirsisht është jashtë rrezikut për jetën.

ru.do/ Fjala

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV