Jennifer Lopez, rikthen modelin e flokëve të viteve ‘90

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në rast se nuk e keni vënë re, jemi duke u rikthyer pas në trendet e viteve ’90. Kudo po shohim tone të guximshëm sysh e madje edhe karficat e dikurshme me flutura.

Një person që po e përqafon ringjalljen nostalgjike të dekadës është Jennifer Lopez, e cila ka rikthyer në modë një prej modeleve të flokëve më të famshëm gjatë viteve ‘90.

Këngëtarja na kujtoi Cindy Crawford dikur dhe mund të themi me plot bindjen se s’ka asgjë më pak se një supermodele e atyre viteve.

Stilisti i saj i flokëve, Chris Appleton ndau punën e tij të fundit në Instagram dhe jemi pa fjalë. Këngëtarja duket si një yll i viteve ’90 me flokë me onde e me volum, të krehura në mënyrë të përsosur.

Ky është modeli i flokëve që u bë i famshëm edhe nga Pamela Anderson, që edhe pse kanë kaluar më shumë se 30 vjet, duket i pakohë dhe pa dyshim magjepsës./Sa.Ka/Fjala.al


Të fundit

Tjetër valë e rrezikshme? Rreth 1 milion raste me Covid-19 në Britani brenda një jave

Sipas të dhënave zyrtare të publikuara të premten, numri i rasteve të reja të Covid-19 në Britani theu sërish...

Spartak Ngjela: Saliut i hidhen prangat më 6 dhjetor, nëse guxon e bën ndonjë marrëzi

Nga Spartak Ngjela Protesta e organizuar për në Tiranë në datën 6 dhjetor, kur Tirana duhej të ishte në festë, sepse Bashkimi Evropian ndodhet me...

Mediat greke flasin për piloten, gruaja që “frikëson” Turqinë, fitoi ndër 250 personave

Pilotja greke 29-vjeçare Theodora Dourou ka qenë në fokus të mediave greke si pilotja më e mirë ndër 250 pjesëmarrësve që patën një stërvitje...

Masat e sigurisë për 6 dhjetorin, Çuçi: Protesta të mbahet, por jashtë zonës së kuqe

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi është takuar ditën e sotme me kreun e Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku dhe ka diskutuar për masat e...

Zhdukja e Ervis Martinajt: Rrumbullaku: Jemi në rrugë të mbarë për zgjidhjen e misterit

Kreu i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku u pyet nga gazetarët paraditen e sotme edhe në lidhje me fatin e Ervis Martinajt, i cili...

Lajme të tjera

Web TV