“HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”, i ftuar deputeti i PS, Ilir Beqja

113 563 lexime

77,325FansaPëlqeje

Të fundit

Incidenti me dronin në Greqi/ Reagon Turqia: E respektojmë flamurin grek

Për herë të parë pas incidentit të ndodhur në ishullin kufitar Turqi-Greqi, Kastellorizo, ku një dron që në sfond...

Vakancat në KQZ/ Nga Zguri tek Pelniku, kandidatët zbulojnë arsyet pse po aplikojnë

Ditën e sotme kandidatët në garë për vendin vakant rregullator të  KQZ-së së re, në përballjen me komisionin, zbuluan arsyet pse po kandidojnë për...

Horoskopi, gjyshërit dhe gjyshet më të mirë Zodiakut

Disa ditë para festës kushtuar gjyshërve yet zbulojnë disa sekrete për të figurën më të dashur të fëmijëve ... të të gjitha moshave Më 2...

Hajdari: Po luftoj për listat e hapura, ‘Nisma’do ketë kandidatë në çdo zonë

Deputetja Rudina Hajdari thotë se ajo dhe Partia në të cilën aderon do t’ju japë shqiptarëve një alternativë, listat e hapura 100%. Sipas saj,...

Lajme të tjera

Web TV