“Babi më fliste me fjalë ngacmuese”, e mitura nga Kruja shokon me rrëfimin

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Zbulohen detaje të reja nga dosja e abuzimit të gjimnazistes nga i ati i saj 54-vjeçar. Vajza ka rrëfyer ara grupit hetimor se është ngacmuar vetëm me fjalë të pahijshme nga i ati, por nuk është prekur kurrë nga ai.

Sipas saj, Edmond Seli, shpesh herë konsumonte pije alkoolike dhe në gjendje të dehur e ngacmonte, ndërsa ajo ishte vendosur ta denonconte pas konsultimit me psikologen.

“Babai herë pas here konsumonte alkool. Kohët e fundit kur ishte i dehur më ka folur me fjalë të çuditshme dhe ngacmuese, jo si të një babai. Kur i tregova psikologes fjalët e tij ajo i cilësoi si ngacmim seksual pasi ishin të turpshme,”- ka thënë thënë ajo.

Gjyqtarja Enkeleda Hoxha me urdhër të prokurorit Florjan Bonjaku vendosi ditën e sotme të lërë në burg Selin, deri në përfundim të hetimeve.

Seli u vu në pranga para dy ditësh. 54-vjeçari ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, si dhe ngacmonte seksualisht të bijën. Ka.Li/fjala.al

Të fundit

Dashamir Shehi, kryetar i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, i ftuar sot në “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”

Dashamir Shehi do jetë i ftuar sot në orën 18:30 në emisionin “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU” në FJALA...

U asfiksuan nga gazi në minierë, trupat e viktimave u gjetën në 100 metra thellësi (DETAJET)

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja tragjike e ndodhur në minierën e Selishtës ku mbetën të vdekur 3 persona, një inxhinier dhe dy...

Zgjedhjet e 2021-shit, fati i gjashtë partive të reja 6 muaj para votimit

Kur kanë mbetur gjashtë muaj nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021, në horizontin politik po shfaqen gjashtë subjekte të reja politike, katër prej...

Horoskopi, 29 tetor 2020

Dashi Reputacioni duhet të jetë shqetësimi juaj kryesor tani, që do të thotë se mund të keni nevojë të bëni gjëra që normalisht nuk do...

Nxirren pas 48 orësh tre viktimat në minierën e Selishtës

Tre persona të cilët humbën kontakte me familjarët janë nxjerrë të pajetë pas 48 orësh nga miniera e Selishtës në të cilën punonin. Policia bën...

Lajme të tjera

Web TV