Aksident në Pogradec/Dy automjete përplasen me njëra-tjetrën, shoferi në gjendje të dehur largohet në këmbë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Pogradec, në afërsi të fshatit Starovë.

Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën ku dyshohet të ketë qënë shkak shpejtësia.

Burime bëjnë me dije se një prej shoferëve i cili drejtonte automjetin në gjendje të dehur, ka lënë automjetin e përplasur në rrugë dhe është larguar në këmbë nga vendngjarja.

Dyshohet se shkak i aksidentit të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara në aksin Korçë- Pogradec.  /Ra.My.Fjala.al/

Të fundit

Tjetër aksident/ Makina përplas për vdekje këmbësorin dhe largohet nga vendngjarja

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në aksin nacional Pogradec-Korçë, në afërsi të fshatit...

Goditën me thikë dy adoleshentë për t’iu marrë paratë e xhepit, arrestohen të miturit shqiptarë

Dy të mitur me origjinë shqiptare, anëtarë në një organizatë grabitjesh kanë rënë në prangat e autoriteteve helene. Shqiptarët goditën me thikë dhe e...

U përputhën/ Andi i bën propozimin Teas, çifti largohet nga emisioni!

Një moment kaq i bukur dhe kaq i shumëpritur ishte deklarata që Andi dhe Tea bënë ditën e sotme: Të dalin të përputhur nga...

Bëri krimin makabër/ I riu del në park me kokën e prerë të babait

Një i ri i mbuluar në gjak, është parë nga fqinjët duke ecur dhe mbajtur në dorë kokën e prerë të babait të tij. Pasi...

Luhen 3 të parat javës së 16-të të Superiores, Kastrioti ndal Vllazninë pa gola në Shkodër

Fiton Kukësi, Skënderbeu dhe Apolonia ndajnë pikët në Korçë. Kategoria Superiore ka luajtur sot 3 takimet e para të javës së saj dhe pasdreke...

Lajme të tjera

Web TV