VIDEO EDITORIAL NGA OSMAN METALLA / “VENDIMI I VONUAR I KRYEMINISTRIT”

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Të fundit

Champions/ Bayern ‘dërrmon’ Atleticon, Lukaku shpëton Interin nga humbja

Kampionët në fuqi të Evropës, Bayern Munchen kanë shkatërruar Atletico Madridin në “Allianz Arena”. Skuadra e Flick e mbylli...

“Në restorante mezi kalon”/ Brataj: Ja çfarë rrezikojmë nëse vazhdojmë kështu

Drejtori i Urgjencës Kombëtare në QSUT, Skënder Brataj është shprehur se nëse situata vijon të përkeqësohet, rrezikojmë masa të tjera shtrënguese. Brataj theksoin se me...

Tirana dhe Kastrioti, barazim 1-1 në miqësore, krutanët japin shenja të mira

Tirana dhe Kastrioti kanë zhvilluar të mërkurën një ndeshje miqësore, në vijim të përgatitjeve të tyre në pritje për nisjen e sezonit të ri...

Ministria e Financave zbulon se si ‘avulluan’ 2.1 mln euro në Kosovë

Një punëtor i Thesarit të Kosovës, me inicialet L.G, dyshohet se ka bërë transferimin e mbi 2 milionë eurove përmes katër transaksioneve të ndryshme,...

Astrologia Meri tregon se kush i fiton zgjedhjet në SHBA

Astrologia e njohur Meri Shehu e ftuar në emisionin ‘Rudina’ ka bërë një parashikim të rëndësishëm rreth zgjedhjeve presidenciale në Shtetet e Bashkuara të...

Lajme të tjera

Web TV