Berisha e konfirmon: Do jem kandidat për deputet, por dilema është në cilin qark

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Përveç president dhe kryeministër Sali Berisha është zgjedhur 7 herë deputete në Kuvendin e Shqipërisë. Madje ai ka qenë deputet edhe në zgjedhjet e vitit 2017 pasi ai kishte dhënë dorëheqjen si kryetar i kësaj force politike.

Por a do jetë Sali Berisha deputete në parlamentin e ri? A do jetë ai kandidat? Përgjigjen e kësaj pyetje ai tha gjatë emisionit “HARTD TALK NGA ROALDN QAFOKU,” Berisha e konfirmoi se do jetë kandidat për deputete, e vetmja dilemë është se në cilin qark do jetë.

-Zoti Berisha ju a do jeni sërish kandidat për deputet?

-Unë do të jem.

-Në cilin qark?

-Mbetet për tu përcaktuar.

-Po dëshirën më të madhe ku e keni? Në Tiranë besoj.

-Top Secret!


la.mi; ke.ba/Fjala.al


Të fundit

Përplasje mes bandash në rrugë, goditje me shkopa bejsbolli e dhunë barbare

Dy banda janë përplasur mes tyre në Liverpool të Britanisë së Madhe. Në pamjet e publikuara nga mediat, shihet, se...

U ekzekutua në mënyrë mafioze në Vlorë/ Gazetari zbulon: Bledar Birçaj ka qenë edhe drejtor banke, u pushua se…

Biznesmeni Bledar Birçaj u vra në Vlorë dy ditë më parë në lagjen “Hajro Çakëri” në një atentat të mirëorganizuar. Viktima po udhëtonte me makinën...

Vrau shokun e tij, prokuroria kërkon burg për Marjus Demën

Prokuroria e Tiranës i ka kërkuar Gjykatës që të caktojë masën ‘arrest me burg’ për Marjus Demën me akuzën e vrasjes me dashje të...

Burri humbi unazën e martesës, e gjen 5 muaj më vonë të ngecur në trupin e një peshku

Një zhytëse arriti të gjente një unazë martese me vlerë një mijë dollarë në trupin e një peshku, të cilën pronari i unazës e...

Fiter Bajrami, Ambasadat e SHBA dhe BE: Urojmë që ky vit të sjellë shëndet të mirë dhe gëzim në familjet e të gjithëve!

Ambasada e SHBA në Tiranë uron të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e Fiter Bajramit. Ambasada shkruan në një mesazh në “Facebook” se kjo festë...

Lajme të tjera

Web TV