‘Songbird’, një film i frymëzuar nga pandemia e koronavirusit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Hollywood-i ka vendosur të përfitojë nga situata e krijuar nga pandemia e koronavirusit, duke zbuluar trailerin e filmit të titulluar “Songbird”.

Filmi është i bazuar në krizën aktuale shëndetësore dhe ekonomike, ndërsa ngjarjet zhvillohen në Los Anxhelos në një situatë apokaliptike.

Nico dhe Sara janë protagonistët kryesorë të këtij filmi, dy të rinj të dashuruar që po përpiqen t’i mbijetojnë një lloj virusi që ka një shkallë vdekshmërie mbi 50%.

Kërcënimi përhapet në të gjithë botën dhe qeveritë e vendeve të ndryshme kanë vendosur masa bllokimi në përpjekje për të parandaluar përhapjen e virusit./Re.D/Fjala.al

Të fundit

“Më hodhi diçka në pije”/Qetsori zbulon sherrin e vjetër me Bledin: Do ja rregulloj unë..

Teksa askush nuk e priste largimin e Olta Gixharit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, banorët patën mbrëmë...

‘Do sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës’/ Braimllari: Me Këlliçin ulim taksat

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari, njëkohësisht kandidat për Këshillin Bashkiak të Tiranës deklaron se me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do...

Temperatura nën zero dhe dëborë/ Surprizat e motit për javën e ardhshme

Vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme me origjinë polare gjatë javës që vjen. Depërtimi i...

“Është cënuar siguria kombëtare”/ Gogu: Të nisë urgjent hetimi për Monika Kryemadhin!

Nënkryetari i grupit parlamentar socialist, Toni Gogu u ka bërë thirrje organeve hetimore që të nisin hetimin për deputeten e Partisë së Lirisë, Monika...

Një ditë pasi la spitalin, Papa Françesku kryeson shërbesën e së Dielës

Papa Françesku drejtoi një shërbim të së Dielës së Palmës një ditë pasi u lirua nga spitali pas një periudhe bronkiti dhe i kërkoi...

Lajme të tjera

Web TV