I zbuluan “mesazhet private”, reagon Bora Zemani

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur, Bora Zemani është kthyer në kryefjalën e mediave rozë. Shkak janë bërë disa biseda, ku sipas komentuesve të ndryshëm, moderatorja i ka kërkuar një personi të saj të njohur të mbyllë një profil në “Instagram”.

Në screenshoot-et e postuara, ajo shprehet se personi në fjalë po i prish punë produksionit të “Për’puthen”, duke zbuluar të shkuarën e konkurrentëve.

Mirëpo, duket se Bora nuk e ka pritur këtë situatë të krijuar dhe ka reaguar përmes një postimi në “Instagram”. Ajo e ka konsideruar të gjithë këtë një manipulim dhe mesazhet false.

Sapo më erdhën foto të disa mesazheve në insta, që gjoja unë paskam shkëmbyer dhe kërkoj të mbyllin një faqe. Sa parazitë janë këta njerëz që kanë aq shumë kohë për të bërë një montazh të tillë.

E kuptoj qëllimin se doni followers edhe ju të shkretët, ndaj nuk po ju bëj tag se mjaft morët vetëm nga ky montazh, por neveritem kur përmenden në gjëra kaq bastarde njerëzit e mi. Një gjë është e sigurt: Nuk do harxhoja kohë të mbyllja faqe injorantesh.

Mjaftohem me një bllok që i bëj nga profili im për të mos më dalë përpara syve. (Jo këto faqe që as e dija se ekzistonin) injoranca dhe ligësia fatkeqësisht nuk zhduken duke i zhdukur adresat e rrjeteve sociale. Kështu që bëni qejf në llumin që jeni”, ka shkruar moderatorja./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

I zbuluan “mesazhet private”, reagon Bora Zemani

Moderatorja e njohur, Bora Zemani është kthyer në kryefjalën e mediave rozë. Shkak janë bërë disa biseda, ku sipas...

Zgjedhjet/ Kryemadhi tregon se ku do garojë në 25 prill

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi bëri të ditur se në zgjedhjet e 25 prillit do të kandidojë si kryesuesja e listës së kësaj force...

Zbulimi i bërë te portokallet dhe mandarinat, do gëzojë shumë njerëz

Te portokallet dhe mandarinat fshihet sekreti për të hequr kilet e tepërta. Kjo pasi në to është zbuluar një molekulë, nobiletina, me veti dobësuese,...

Trajneri Grima publikon listën për ndeshjet me Qipron dhe Portugalinë

Trajneri i kombëtares së femrave, Armir Grima, ka dalë të shtunën në konferencë për shtyp për të publikuar listën e futbollisteve të grumbulluara për...

Në gjendje të rëndë prej Covid, vdes ish-futbollisti shqiptar

Koronavirusi i ka marrë jetën ish-futbollistit dhe ish-trajnerit të Besëlidhjes Nikolin Lorencit. 70-vjeçari ishte shtruar prej disa ditësh në Spitalin Infektiv të Tiranës në gjendje...

Lajme të tjera

Web TV