Bes Kallaku tregon pse u shkëput nga televizioni

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prej disa kohësh, Bes Kallaku është shkëputur nga ekrani dhe nuk është angazhuar në asnjë projekt. Ai ka qenë aktiv në muzikë duke sjellë disa projekte, ku ndër ta ishte dhe kënga hit e Anila Mimanit “Ciao, po të lë”. Së fundmi, i ftuar në “Roped With Olsi” Besi tregoi se pse mungon në televizion teksa tha se ka vendosur që tashmë t’i dedikohet plotësisht familjes dhe të kalojë kohë me Ajkën.

Kur lindi Ajka ndenja 7 ditë me vajzën dhe pastaj vazhdova me koncerte deri në fund të gushtit. Erdhi shtatori filluan koncerte ne Itali, më pas Be Caffee, pastaj Telebingo, deri ne fund te majit. Pastaj fillova filmin, në shtator shkova në Itali dhe bëra xhirimet, pastaj filloi postproduksioni dhe në 20 ishte premiera.

Në 26 ra tërmet pastaj m’u desh të merresha me Bubqin, që ta sillnim në vëmendje dhe bëra gjithçka që ta sillja në vëmendje për të çuar ndihma.  Pastaj filluan koncertet. Në mars ra pandemia u ktheva në shtëpi dhe pashë që vajza ime po bënte 2 vjeçe.  Ne kemi një mani shumë të madhe dhe duam t’i kushtojmë shumë vëmendje punës dhe lekut.

Vajza ime po bënte dy vjeçe dhe i thashë vetes njeriu mund të rendë pas gjithçkaje, por nuk mund të blejë kurrë kohën e humbur.  Prandaj kam vendosur që për një kohë t’i kushtohem familjes dhe të kënaqem me Ajkën. Dhe sot shtyllat kryesore janë familja dhe besimi në Zot. Ne sot jemi të fiksuar pas rrjeteve sociale dhe të tregojmë një jetë që nuk e kemi”, u shpreh Besi.


Të fundit

“Çështje edhe më të vështira po vijnë”/ Yuri Kim: SHBA do të jetë më Shqipërinë derisa drejtësia të jetë funksionale

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, reagon sërish për Reformën në Drejtësi, teksa thekson se ajo është e...

‘E kanë droguar dhe e kanë përdhunuar’, flet xhaxhai i të miturës: Vajza ka tentuar të vrasë veten (Video)

Xhaxhi i të miturës e cila u abuzuar seksualisht nga 5 persona në Rrëshen, ka deklaruar se vajza ka qenë në gjendje shumë të...

U njohën në “Facebook”, i riu i mbyll gojën vajzës dhe e përdhunon në takimin e parë

Një rast i abuzimit seksual u zbulua këtë të premte nga mediat greke në Athinë. Një vajzë 22-vjeçare u njoh me një bashkëmoshatar në...

Vjedhje në Gardën e Republikës/ Kishte frikë hajdutët dhe nuk i mbante lekët në banesë

Një punonjës i Gardës së Republikës, ruhej aq shumë nga hajdutët se nuk i besonte çelësit të shtëpisë. Si ambientin më të sigurt, ai...

Gjenden eshtrat e 24 personave të varrosur në oborrin e një ish-polici në El Salvador

Eshtrat e 24 personave janë gjetur në oborrin e shtëpisë së një ish-polici në që u bë më pas u bë kreu i një...

Lajme të tjera

Web TV