Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar pozon foto nga plazhi pa reçipeta

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Erjona Sulejmani është një nga modelet më të njohura dhe më simpatike.

Të gjithë e mbajnë mend lidhjen e saj me shqitarin Blerim Dzemaili. Ish-bashkëshortja e lojtarit shqiptar ka publikuar së fundmi disa foto të nxehta në këto ditë të ftohta dimri.

Mesa duket ajo nuk ka ndërmend të ndalë pozat provokuese për ndjekësit e saj. Modelja seksi ndau me ndjekësit foto “hot” teksa shijonte rrezet e diellit në plazh.

Ajo pozoi “topless” e ulur në rërë duke vënë në pah linjat e saj trupore tepër elegante, teksa shihet se mbulon gjoksin me duar.

Të fundit

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar pozon foto nga plazhi pa reçipeta

Erjona Sulejmani është një nga modelet më të njohura dhe më simpatike. Të gjithë e mbajnë mend lidhjen e saj...

“Të shokuar nga lajmi”/ Vrasja e ambasadorit italian, reagon Xhaçka: Zemrat tona shkojnë drejt familjes së tij

Ministrja e jashtme Olta Xhaçka ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me ngjarjen e shënuar sot në Kongo ku mbeti i...

Shokuese/ Rrëmbehet dhe vritet ambasadori i huaj

Ambasadori italian Luca Attanasio është vrarë gjatë një sulmi në Republikën Demokratike të Kongos. Mediat ndërkombëtare bëjnë me dije se ambasadori Attanasio po udhëtonte me...

Policia neglizhoi telefonatat për ndihmë/ Studentja torturohet për tre orë e gjysmë nga ish-i dashuri derisa humbi jetën

Një studente është torturuar dhe mbytur për vdekje nga ish-i dashuri pasi policia raportohet se kishte injoruar disa telefonata në shërbimet e emergjencës. 23 vjeçarja...

Bëri kërdinë/ 26-vjeçari shqiptar kapet me 40 kg drogë në kufirin me Malin e Zi 

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia malazeze pasi është kapur në kufi me 40 kg lëndë narkotike kanabis sativa. 26-vjeçari nga Malësia e...

Lajme të tjera

Web TV