“PREDATOR FREAK.1”, për kontroll maksimal në fushën e lojës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

“Adidas PREDATOR FREAK.1”, këpuca suportive e futbollit, krijuar për kontroll maksimal në fushën e lojës. Një vit pas realizimit të modelit “Predator 20”, “adidas” rikthehet në dritat e skenës së futbollit me një tjetër realizim po aq elitar sa paraardhësi i tij. “Predator Freak.1” është modeli më i ri në botën e futbollit dhe premton një paraqitje maksimale në fushën e lojës. Qëllimi kryesor? Të nxjerrë versionin tuaj më të mirë!

Risia e këtij modeli qëndron te lëkura “Demonskin 2.0”, e përbërë nga 406 copëza gome që mundësojnë kontroll të lartë mbi topin dhe siguri në çdo goditje. Një risi e tillë bën që të gjithë lojtarët, pavarësisht nivelit dhe pozicionit në fushë, të rrisin nivelin e lojës së tyre dhe të fitojnë më shumë kontroll.

Pjesa e qafës “PRIMEKNIT” vjen e zgjatur duke ofruar stabilitet dhe mbështetje pa kufizim. Lojtarët mund të qëndrojnë në formën e tyre më të mirë deri në minutën e fundit të ndeshjes. Sholla është e fortë dhe e qëndrueshme duke ofruar një qëndrim të sigurt me sipërfaqen e tokës. Nëse jeni gati të sundoni fushën e lojës, atëherë jeni gati për “adidas PREDATOR FREAK.1”!

Të fundit

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada...

E trishtë/ Tjetër humbje nga bluzat e bardha, Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur

Koronavirusi ka marrë një tjetër jetë nga radhët e “bluzave të bardha” në Shqipëri. Spitali Bashkiak "Dr. Stefan Gjoni " Krujë bën me dije se...

Kampionati Kombëtar zbret në fushën e blertë, luhen 7 takime në Superiore dhe në Të Parën

Luhen dy të parat e javës së 27-të të Superiores dhe 5 takime të Kategorisë së Parë. Kampionati Kombëtar i Futbollit ka luajtur të...

Doni t’i harroni kujtimet e këqija? Këto 4 teknika do t’ju ndihmojnë shumë

Shumica prej nesh kanë mendime në kokë që nuk i largojnë dot nga mendja sado që përpiqen. Si t’ia bëni në këtë rast? Në...

Festivali i çmendur i prillit/ Mijëra skiatorë me të brendshme, rrëshkasin në paradën ruse të rrëpirës

Qindra entuziastë të sportit kanë marrë pjesë edhe sivjet në paradën skiatore në bikini ose të brendshme, të kthyer tashme në festivalin alpin në...

Lajme të tjera

Web TV