Gazeta Fjala, e hënë 8 mars 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Motori elektrik merr flakë brenda ashensorit, pëson djegie të rëndë foshnja 5-muajshe (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë. Pesë persona, përfshirë një foshnjë 5-muajshe, u shtruan në spital në jug-perëndim...

Fabrika e boronicave e Shkëlzen Berishës, gazetari i njohur: Fshihen edhe persona të tjerë, një biznesmen i fuqishëm

SPAK ka nisur që të lëkundë themelet e perandorisë së krimit dhe korrupsionit në Shqipëri. Prej disa javësh, anëtarë të SPAK-ut po hetojnë korrupsionin...

E pritën në parkingun e hotelit/ Si u qëllua me breshëri “Golf 7”-ta ku ndodhej 43-vjeçari shqiptar dhe nipi i tij (Foto)

Mediat në Maqedoninë e Veriut kanë zbuluar të tjera detaje rreth ekzekutimit me armë zjarri të 43-vjeçarit shqiptar Kamer Idrizi. Po ashtu janë publikuar...

Messi e pret krahëhapur, Barcelona i rezervon vendin Kun Agueros

Sulmuesi Sergio Aguero, shënuesi më i mirë te Manchester City me 258 gola të realizuar, pas një dekade ka njoftuar, se në fund të...

“Fajin e ka shoqëria, mos besoni këdo”, Stresi rrëfen të vërtetën e vrasjes së 27-vjeçarit

Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën pak ditë më parë, pas vrasjes së 27-vjeçarit Mehmet Qema (të njohurit të shumë VIP-ave) në rrugën “5...

Lajme të tjera

Web TV