U vetëplagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 46-vjeçari në Tiranë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ka ndërruar jetë 46-vjeçari që u vetëplagos me armë zjarri sot në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet S.A.

Mësohet se 46-vjeçari ka ndërruar jetë në spital.

NJOFTIMI I POLICISË
Në vijim të informacionit të dhënë pak më parë mbi vetëplagosjen me armë zjarri të një shtetasi ju bëjmë me dije se:
Shërbimet e Policisë kanë bërë identifikimin e shtetasit S. A., 46 vjeç, i cili si pasojë e plagës së marrë ka ndërruar jetë në spital.
Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit

U vetëplagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 46-vjeçari në Tiranë

Ka ndërruar jetë 46-vjeçari që u vetëplagos me armë zjarri sot në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me...

Vetëplagoset me armë zjarri 50-vjeçari/ Dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në rrugën “Josif Pashko”, rreth orës 21:35. Policia njofton se një shtetas, ende i...

U futën me sëpatë në bordello dhe përdhunuan prostitutat, kapen tre të rinjtë (Foto)

Tre të rinj që kërcënuan dy punëtore seksi me sëpatë para se t’i përdhunonin dhe plaçkitnin janë burgosur me 33 vjet. Edmilson Caimanque, 23 vjeç,...

Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot)

Një çift parashutistësh që kërkonin emocione të reja duke tentuar të kryenin marrëdhënie intime gjatë rënies në ajër, kanë treguar së fundmi sesi u...

Seria A/ Fitojnë Juventus dhe Inter, zikaltërit vazhdojnë rrugën drejt titullit kampion

Interi ka arkëtuar pikë të plota përballë Sassuolos (2-1) në Giuseppe Meazza, në ndeshjen e vlefshme për kampionatin italian duke vazhduar rrugëtimin drejt titullit...

Lajme të tjera

Web TV