Rama nis javën me pamjen e ujësjellësve bujqësorë në zonën e Lushnjes dhe Divjakës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamjen e ujësjellësve bujqësorë në zonën e Lushnjes dhe Divjakës.

Me muzikën e valles “Baresha” Rama ka publikuar videon nga ujësjellës që sot ujisin mijëra hektarë tokë në këtë zonë, duke u ardhur në ndihmë qindra banorëve .

“MIRËMËNGJES dhe me pamjen e ujësjellësve të rilindur bujqësorë, që sot ujisin mijëra hektarë tokë në zonën e Lushnjes dhe Divjakës, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama në rrjetin e tij social Facebook.


Të fundit

Rama nis javën me pamjen e ujësjellësve bujqësorë në zonën e Lushnjes dhe Divjakës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamjen e ujësjellësve bujqësorë në zonën e Lushnjes dhe...

Aksident i rëndë në Tiranë, kamioni bën ‘përshesh’ “Benzin” (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te Pallati me Shigjeta, pranë mbikalimit. Bëhet e ditur se një makinë tip “Benz” është përplasur...

Ekzekutohet për larje hesapesh ish-boksieri i njohur në Greqi

Vetëm pak orë pas vrasjes së shqiptarit, Aris Papa në Greqi, kryeqyteti grek, u përgjak sërish, pasi të panjohurë kanë ekzekutuar në mes të...

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit bën “modeling” për TikTok duke sfiluar në zyrë: Rrethi im është mafia (Video)

Gjykata, institucioni ku pritet të vendoset drejtësi, në Elbasan është kthyer në "pasarelë" sfilatash për TikTok. Kryetarja e gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani ka...

“Sjellje skandaloze”/ Nis hetimi për videot në ‘TikTok’ të kryetares së Gjykatës së Elbasanit

Videot me sjellje skandaloze, të publikuara së fundmi në rrjetet sociale të kryetares së gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani, do të jenë objekt hetimi...

Lajme të tjera

Web TV