Automjeti përplas tek vijat e bardha kalimtarin në Durrës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Nishtullë të Durrësit.

Raportohet se një automjet i cili po voziste me shpejtësi të lartë ka goditur një kalimtar tek vijat e bardha.

Dëshmitarë të ngjarjes tregojnë se automjeti ishte me shpejtësi tepër të lartë dhe nuk mundi të frenonte në kohë për të shmangur përplasjen.

Kalimtari i plagosur është dërguar në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin rajonal të Durrësit.


Të fundit

Automjeti përplas tek vijat e bardha kalimtarin në Durrës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Nishtullë të Durrësit. Raportohet se një automjet i cili po voziste me...

Vodhën çantën me lekë, arrestohen adoleshentët që grabitën me maskë anti-COVID

Dy adoleshentë nga Kosova janë arrestuar sot në Tropojë, pasi akuzohen se i vodhën me dhunë çantën e dorës një qytetareje. Të arrestuarit janë...

Një sulmues i armatosur vret 100 qytetarë në Burkina Faso

Një sulmues i armatosur ka vrarë rreth 100 civilë në një qytet në veri të Burkina Faso. Ky është sulmi më i përgjakshëm, që...

Pa asnjë arsye, burri dhunon brutalisht një grua (Video)

Një burrë është vendosur në kërkim nga policia pasi ka dhunuar brutalisht, pa asnjë arsye, një grua. Mediat e huaja shkruajnë, se në një pikë...

Agron Shehaj: Në PD vlerësohet servilizmi dhe bindja e verbër

Agron Shehaj është njëri nga kandidatët që rivalizon Lulzim Bashën për postin e kryetarit të PD-së. Kur na ndajnë edhe pak ditë nga gara...

Lajme të tjera

Web TV