Rama publikon videon nga Bypass-i i Shkodrës:Këtë verë do të ketë më shumë frymëmarrje për qytetarët

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi  Rama ka zgjedhur t’i urojë qytetarët mirëmëngjes për ditën e sotme duke postuar ne Facebook një video te Bypass-it të Shkodrës. Rama ka shkruar se më këtë investim këtë verë do të ketë më shumë frymëmarrje për qytetarët shkodranë.

Kryeministri  shton se ky Bypass do të jetë me të gjithë elementët  urbanë, trotuare, ndriçim, gjelbërim, dhe korsi për biçikleta.

“Mirëmëngjes dhe me bajpasin e Shkodrës që këtë verë do të jetë një frymarrje më shumë për shkodranët, me të gjithë elementet urbanë, trotuare, ndriçim, gjelbërim dhe korsi për biçikleta, ju uroj fundjavë të qetë”, shkruan Rama.

 


Të fundit

Rama publikon videon nga Bypass-i i Shkodrës:Këtë verë do të ketë më shumë frymëmarrje për qytetarët

Kryeministri Edi  Rama ka zgjedhur t'i urojë qytetarët mirëmëngjes për ditën e sotme duke postuar ne Facebook një video...

Dy mesazhe nga Blinken/ Shpalli Berishën “non grata”, uron Ramën për fitoren

Sekretari Amerikan i Shtetit Anthony Blinken ka uruar dje kryeministrin Rama për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit dhe shprehu gatishmërinë për të vijuar...

Cilat janë arsyet e takimit? Rama i shkon ambasadores amerikane në rezidencë (Foto)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djedhme zhvilloi një takim me ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim. Mediat raportojnë se takimi po kryhet...

Lajme të tjera

Web TV