Kush është 45-vjeçari që u vra në Peqin, ja pse e qëlloi shoku (Emrat)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ylber Xhahysa, 45 vjeç mbeti i vrarë sot pas një konflikti me të njohurin e tij Leonard Bashaliu. Xhahysa ishte pronar i një studio Tv Kabllor në Pajovë Peqin.

Mësohet se autori dhe viktima ishin të njohur dhe miq me njeri-tjetrin dhe 45-vjeçari Xhahysa kishte shkuar mëngjesin e sotëm pranë banesës së 40-vjeçarit Bashaliu në fshatin Gjoçaj ku dyshohet se ka ndodhur dhe konflikti për motive të dobëta.


Të fundit

Braho: Nëse Kushtetuesja nuk e shkarkon, unë do t’i kërkoj falje Ilir Metës!

Spartak Braho deklaron se nëse Gjykata Kushtetuese nuk do ta shkarkojë Ilir Metën nga detyra e presidentit të Republikës...

Vrau 45-vjeçarin në Peqin, autori: Para 5 vitesh më ka gjuajtur me grusht

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që është shënuar mëngjesin e sotëm në Peqin, ku ka mbetur i vrarë një 45-vjeçar. Leonard...

Nën akuzë për vrasjen e Kudret Saliaj, gjykata merr vendimin për babë e bijë

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën ‘arrest me burg’ për Mexhit Picarin dhe vajzen e tij, Dhurata, Saliajn, ne lidhje me vrasjen e Kudret...

“Dashuria shqiptaro kineze histori e vjetër”, Yuri Kim replikon me komentuesin: Të ftoj në zyrë

Ambasadorja amerikane në Shqipëri Yuri Kim ka replikuar me një komentues i cili i është drejtuar në rrjetet sociale duke e quajtur kineze, në...

Kush është 45-vjeçari që u vra në Peqin, ja pse e qëlloi shoku (Emrat)

Ylber Xhahysa, 45 vjeç mbeti i vrarë sot pas një konflikti me të njohurin e tij Leonard Bashaliu. Xhahysa ishte pronar i një studio...

Lajme të tjera

Web TV