Shkrumbohet një shtëpi private në Durrës, ja kush i vuri zjarrin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një banesë private 2-katëshe është përfshirë nga zjarri, në qytetin e Durrësit. Raportohet se flakët kanë shkrumbuar totalisht katin e dytë të banesës, ndërsa i pari nuk ka dëme.

Shtëpia i përket shtetases Nafie Myzyri, ndërsa zjarri dyshohet se është vënë nga një fëmijë i mitur, i cili ka qenë duke luajtur në kuzhinë. Dy zjarrfikës kanë mbërritur në vendngjarje, duke arritur të bllokojnë flakët, që të mos përhapeshin në katin tjetër të banesës.


Të fundit

Shkrumbohet një shtëpi private në Durrës, ja kush i vuri zjarrin

Një banesë private 2-katëshe është përfshirë nga zjarri, në qytetin e Durrësit. Raportohet se flakët kanë shkrumbuar totalisht katin...

Mjeku shpjegon se përse vetëm disa ndjejnë efekte anësore nga vaksina anti-Covid

Efektet anësore të vaksinës, si dhimbje koke, këputje apo temperaturë janë shenja të reagimit të sistemit imunitar dhe ndeshen rëndom gjatë imunizimeve. “Një ditë pas...

Përplasi me makinë 24-vjeçaren shtatzënë në Tiranë, arrestohet djali i ish-drejtorit të Policisë

Jehon Breçani ka rënë në prangat e policisë, pasi ditën e djeshme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, përplasi me makinë një këmbësore. 19 vjeçari,...

Ndërtim pa leje, arrestohet sipërmarrësi dhe shpallet në kërkim pronari i truallit

Sipërmarrësi i punimeve të një ndërtimi që kryhej pa leje brenda vijës së verdhë ka rënë në prangat e policisë së Tropojës. Po ashtu...

Diell dhe ulje e lehtë temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por që pritet edhe reshje të izoluara në...

Lajme të tjera

Web TV