Ikea lançon produktin e ri pas gjestit të Cristiano Ronaldos për Coca Cola

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Refuzimi i Cristiano Ronaldos për Coca Cola dhe miratimi i ujit në vend të kësaj ka qenë një nga imazhet e qëndrueshme të Euro 2020.

Zhurma e këtij gjesti, e bërë në një konferencë shtypi në Euro 2020, është parë nga IKEA si promovim në platformat e mediave sociale për shishen e tyre të re “Cristiano”.

Kompania suedeze e ka etiketuar atë si një “shishe të ripërdorshme vetëm për ujë” dhe ka përfshirë një mbishkrim specifik të dizajnuar për të përcjellë qartë mesazhin e tyre, pasi ata kërkojnë të marrin në dorë gjestin e Ronaldos .

Të fundit

Ikea lançon produktin e ri pas gjestit të Cristiano Ronaldos për Coca Cola

Refuzimi i Cristiano Ronaldos për Coca Cola dhe miratimi i ujit në vend të kësaj ka qenë një nga...

Habit Jenishehri: Zgjedhjet e 25 prillit të anulohen, përndryshe në shtator do përsëritet ’97

Deputeti i opozitës, Selami Jenishehri ka habitur me deklaratën në Kuvend ku tha se zgjedhje e 25 prillit duhet të shpallen të pavlefshme pasi...

Ligji i ri për emigrantët, Bledi Çuçi: Procedura më të lehtësuara, të huajt vijnë në Shqipëri me leje unike

Të huajt që duan të punojnë dhe jetojnë në Shqipëri do duhet të drejtohen vetëm në një sportel për t’u pajisur me një leje...

Serbët humbasin daljen në Adriatik, grekët rajonin e Shqipërisë jugore

1013 - Lufta Ballkanike Më 1913 u zhvillua Lufta Ballkanike. Greqia dhe Serbia anulojnë aleancën e tyre me Bullgarinë. Nga Lufta e Dytë Ballkanike, Serbia...

Mimi Kodheli mban fjalimin e fundit në Parlament: Shpresoj të shihemi së shpejti!

Kjo ka qenë seanca e fundit për deputeten e PS Mimi Kodheli. Ish-ministrja e Mbrojtjes ka dalë nga rendi i ditës duke thënë se gjatë...

Lajme të tjera

Web TV