test

Modelja e njohur “çmend” instagramin, pozon totalisht nudo

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Demi Rose njihet për fotot e saj të ekstravagante në rrjete sociale, por këto të fundit janë me të vërtetë shumë sensuale.

Modelja e famshme e cila numëron më shumë se 16 milionë fansa në Instagram, ka pozuar komplet nudo pranë pishinës.

Ajo shihet e shtrirë, teksa ekspozon gjoksin dhe të pasmet bombastike. Kujtojmë që modelja po i kalon pushimet në Ibiza dhe nuk na i ka kursyer foto me bikini, por edhe ato nudo, duke i provokuar keq ndjekësit.

 

Të fundit

Belgjika nuk gabon sërish, Djajtë mposhtin Rumaninë dhe marrin fitoren e parë në Europian

Belgjika regjistron fitoren e parë në EURO 2024, me skuadrën e Tedesco-s që triumfoi 2-0 ndaj Rumanisë në ndeshjen...

Zi në botën e futbollit, ish-futbollisti i njohur dhe familja e tij humbasin jetën

Futbollisti 28-vjeçar i Al Jazira, Ahmad Abu Al-Atta së bashku me gruan dhe fëmijët e tij mbetën të vrarë pas një sulmi ajror izraelit,...

Hodhën fishekzjarrë nga një jaht dhe i vunë flakën pyllit, e pësojnë keq 13 persona

Autoritetet greke arrestuan 13 persona të shtunën pasi fishekzjarrët e nisura nga një jaht ndezën një zjarr në pyll në një ishull pranë Athinës,...

“Nga 15 mijë euro do marrësh 280”/ Zbardhen telefonatat e zhvatjes së italianëve

Top Channel ka zbardhur dosjen për mashtrimet përmes call centerave, ku 17 persona akuzohen se zhvatën 4.7 mln € nga 1200 italianë dhe i...

“Është djali më i bukur shqiptar”/ Adrola Dushi pranon lidhjen me këngëtarin e njohur

Tashmë nuk ka më dyshime! Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie. Lajmin e ka konfirmuar bukuroshja...

Lajme të tjera

Web TV