Kishin informacione për kartelën e drogës, ekzekutohen barbarisht binjaket (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje makabër ka ndodhur në Brazil. Mësohet se dy motra binjake u ekzekutuan në mes të rrugës dhe e gjithë kjo u trasmetua në Instagram.

Bëhet fjalë për Amalia dhe Amanda Alves, trupi i të cilave u gjet në një rrugicë prapa një kompleksi në Pacajus të Brazilit.

Pak orë pas krimit të rëndë policia ka arrestuar një adoleshent 17-vjeçar, si i dyshuar për ekzekutimin makabër. Një foto e shkëputur nga transmetimi në Instagram, tregon dy motrat të gjunjëzuara në baltë dhe me flokët e mbledhura me duar. Më pas 17-vjeçari i ka qëlluar për vdekje me armë pas koke.

Mediat shkruajnë se vrasja ka të bëjë se motrat dinin shumë informacione për tregtarët e drogës në atë zonë. Adoleshenti i arrestuar si i dyshuar për vrasjen e motrave është person me precedent penal.


Të fundit

Kishin informacione për kartelën e drogës, ekzekutohen barbarisht binjaket (Foto)

Një ngjarje makabër ka ndodhur në Brazil. Mësohet se dy motra binjake u ekzekutuan në mes të rrugës dhe...

Transportonin emigrantë të paligjshëm për 25 mijë paund, policia britanike shkatërron bandën shqiptare

Një bandë shqiptare kriminale e cila transportonte emigrantë në mënyrë të paligjshme është “goditur” dhe arrestuar nga policia britanike. Banda shqiptare në Londër, e përbërë...

“Shtëpia dukej si burg”, Kanye West i dedikon këngë Kim Kardashian pas ndarjes

Kanye West u përlot në skenë gjatë lançimit të albumit të ri teksa po interpretonte një këngë që flet për divorcin me Kim Kardashian....

Pas thirrjeve fashiste, tifozët e Lazios mbështesin Hysaj

Pak “paqe” për Elseid Hysajn. Ky i fundit është përballur me një situatë të ndërlikuar në nisje të aventurës së tij te Lazio, për...

Yuri Kim nga Kakavija: Tregohuni të zgjuar dhe të pamëshirshëm përballë krimit

Yuri Kim: Nxisim agjencitë ligjzbatuese të tregohen të zgjuar dhe të pamëshirshëm përballë krimit “Jam shumë e lumtur që ndodhem këtu. Kam qenë drejtoreshë e...

Lajme të tjera

Web TV