Bie “Instagrami”/ Aplikacioni nuk po funksionon, mijëra përdorues kanë probleme me postimet dhe mesazhet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Instagram”-i duket se ka probleme, pasi shumë njerëz raportohet nuk janë në gjendje të përdorin aplikacionin.

Disa përdorues në “Twitter” raportojnë se aplikacioni i mediave sociale nuk po funksionon siç duhet. Aplikacioni ka rënë prej disa orësh ku përdoruesit e kanë pasur të pamundur të ngarkonin postimet.

Disa prej tyre gjithashtu kanë probleme në dërgimin e mesazheve direkte te miqtë. “Instagram” ende nuk ka dalë me një deklaratë zyrtare lidhur me rastin.

Shumë përdorues po marrin gjithashtu një mesazh nga aplikacioni, ku thuhet: “Na vjen keq, por diçka nuk funksioni”.

Sipas faqes Downdetector, mijëra përdorues të Instagram po përjetojnë probleme me aplikacionin. Rreth 47 përqind e përdoruesve të Instagram nuk janë në gjendje të përdorin aplikacionin siç duhet, 27 përqind po përballen me probleme me versionin në internet të aplikacionit.

Të fundit

A do dërgojë NATO trupa në Ukrainë? ja si përgjigjet presidenti Zelensky

Presidenti i Ukrainës Volodymir Zelensky, i pyetur nga gazetarët në një konferencë të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, ka...

Rama: Presim të jemi me ju në ditën kur Ukraina do të marrë frymë lirisht

Kryeministri Edi Rama pas Samitit Ukrainë – Evropa Juglindore: Lufta ndalet, duke ndalur agresorit. Ukraina meriton të mbështetet dhe të ndihmohet me të gjitha mjetet...

Rama në konferencë me Zelenskyn: Të nderuar të mikëpresim një udhëheqës të rezistencës

Kryeministri Edi Rama deklaroi se kombi shqiptar mbështet Ukrainën në luftën e saj kundër agresionit rus. Në një konferencë të përbashkët për shtyp në Tiranë...

Samiti i Ukrainës në Tiranë/ Erdogan: Gati të rikthejmë palët në tryezën e bisedimeve

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan ka mbajtur një fjalë përshëndetëse në samitin për Ukrainën që po mbahet në Tiranë. Në një videomesazh presidenti...

FOTOLAJM/ Shkrepet fotoja familjare e samitit për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në qendër

Pas përfundimit të punimeve të samitit për Ukrainën në Tiranë, liderët pjesëmarrës janë bashkuar për të shkrepur foton familjare. Kryeministri Rama dhe presidenti i Ukrainës...

Lajme të tjera

Web TV