Goditi me top rojen e sigurisë/ Gjesti i Cristiano Ronaldos bëhet viral në rrjetet sociale (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një tjetër gjest për t’u vlerësuar ai i Cristiano Ronaldos, pavarësisht se ekipi i tij humbi. Në fakt, gjithcka ndodhi para se të fillonte ndeshje e sotme në Champions.

Para sfidës, teksa lojtarët po kryenin nxemjen, u regjistrua një situatë aspak e këndshme, teksa një top i gjuajtur nga Cristiano Ronaldo, shtriu në tokë rojen e sigurisë, i cili për një moment mbeti pa frymë.

Menjëherë pasi pa stjuartin të shtrirë në tokë, CR7 nxitoi për të shkuar pranë tij dhe u interesua për shëndetin e puntorit.

Për fat të mirë, gjithçka u rikthye në normalitet dhe roja i sigurisë nuk pati probleme.

Të fundit

Goditi me top rojen e sigurisë/ Gjesti i Cristiano Ronaldos bëhet viral në rrjetet sociale (Video)

Një tjetër gjest për t’u vlerësuar ai i Cristiano Ronaldos, pavarësisht se ekipi i tij humbi. Në fakt, gjithcka...

“Vaksina s’të mbron 100 %”/ Skënder Brataj shpjegon rastet e vdekjeve të personave me dy doza

Anëtari i Komitetit Teknik Dr. Skënder Brataj e vlerëson shumë kritike situatën e Covid 19 për shkak të dezinformimit të qytetarëve nga rrjete sociale...

Panik në SHBA! Al-Kaeda mund të sulmojë sërish brenda një viti

Drejtori i CIA-s në SHBA, Scott D. Berrier pretendon se Al Kaeda mund të jetë gati për të "kërcënuar" SHBA-në brenda një viti. Përpara marrjes...

BE jep 5.7 mln euro për regjistrimin digjital të pronave, Yuri Kim: Është e domosdoshme

5.7 mln euro do të ndaj Bashkimi Europian për Shqipërinë, si një ndihmë për regjistrimin digjital të pronave. Lajmi është dhënë nga Ambasadori i...

Britania do të vaksinojë 32 mln njerëz me dozën e tretë para dimrit

32 milionë britanikë do të marrin një dozë përforcuese anti-Covid duke filluar nga java e ardhshme, si përpjekje e autoriteteve vendase për të shmangur...

Lajme të tjera

Web TV